Zgwałcił, zabił a następnie wyrzucił ciało DZIECKA do śmieci! DOPADŁA GO SPRAWIEDLIWOŚĆ

Ciało 6-latki Zainab Ansari znaleziono w śmietniku w Kasur, w Pakistanie w styczniu, kilka dni po zgłoszeniu jej zaginięcia. Jak się okazało później, dziewczynka została brutalnie zgwałcona, a następnie uduszona. Ludzie na całym świecie byli wstrząśnięci tym co się stało, domagali się linczu na oprawcy.

Oprawcą, który zgwałcił a następnie zabił dziewczynkę, okazał się 24-letni pedofil Mohammad Imran. Mężczyzna miał już na swoim koncie wiele podobnych zabójstw. Ludzie domagali się jego publicznej egzekucji. 24-latek stracił życie, jednak nie z powodu linczu, którym mu grożono, a egzekucji.

Mężczyzna przebywał w więzieniu Kot Lakhpat, w Lahore. Odbywał właśnie karę za gwałt i morderstwo na 6-latce. Mohammad Imran został powieszony w obecności śledczych, lekarza oraz ojca zamordowanej dziewczynki.

„Życia mojej córki nikt nie przywróci, ale ciesze się, że mamy sprawiedliwość” – powiedział ojciec Zainab, który był świadkiem egzekucji.

Głośna sprawa morderstwa Zainab uświadomiła wielu ludziom, jak ważne jest przeciwdziałanie pedofilii na całym świecie, a w szczególności w krajach arabskich, w których prawa dzieci i kobiet nie są do końca respektowane.

Zobacz też: „BĘDĘ SIĘ NAD NIĄ PASTWIĆ”. Znana INSTAGRAMERKA katowała SWOJĄ CÓRECZKĘ!

Źródło: time.com

Źródło zdjęcia: time.com

 

Komentarze

Komentarze