Zmieszała dwa detergenty podczas sprzątania łazienki i… zmarła. Jak do tego doszło?

34-letnia Celia Seymour z Londynu zmieszała dwa detergenty podczas sprzątania łazienki i zmarła – czytamy na stronie internetowej My London.

Dostała ataku astmy

19 lipca 34-letnia Celia Seymour umyła łazienkę środkami dezynfekującymi i zaczęła krztusić się z powodu ataku astmy. Kobieta przeszła resuscytację krążeniowo-oddechową i zabrano ją do szpitala. Z powodu komplikacji Seymour została wprowadzona w sztuczną śpiączkę. Zmarła cztery dni później.

Była kierownikiem myjni ręcznej

Przez ostatnie pięć lat Seymour pracowała jako kierownik myjni ręcznej Atlantico Hand Car Wash w Betchworth w Surrey. Po jej śmierci właściciel na jej cześć zmienił nazwę lokalu na – Myjnia Ręczna Celii.

Czytaj też: Kobieta posmarowała się balsamem. Po chwili zapaliła się i zmarła

„Była świetna. Jeśli zadzwoniłeś do niej o trzeciej nad ranem i poprosiłeś ją o pomoc, od razu przychodziła. Pomagała ludziom bez względu na wszystko” – podkreślił właściciel myjni.

„Nie mam już ochoty przychodzić do pracy. Cały czas rozglądam się dookoła i zastanawiam się, gdzie ona jest? Po prostu nie mogę się z tym pogodzić. Kiedy urodziło się moje pierwsze dziecko, to poszliśmy razem odebrać żonę i syna ze szpitala. Była jak moja prawa ręka” – dodał.

Zmieszała wybielacz z innym detergentem

Matka Celii uważa, że ​​śmiertelny atak astmy był spowodowany tym, że jej córka zmieszała podczas sprzątania łazienki wybielacz z innym detergentem, prawdopodobnie przeznaczonym do czyszczenia muszli klozetowej. To spowodowało u niej śmiertelny atak astmy.

Śledztwo w sprawie śmierci Seymour rozpoczęło się 4 sierpnia.

Źródło: My London

Zdjęcia: My London

Komentarze

Komentarze