Zmysłowa Joanna Opozda w koronkach i wełnianym swetrze. Musisz to zobaczyć!

Joanna Opozda i Antoni Królikowski to niewątpliwie jedna z najgorętszych par show-biznesu. W ostatnim czasie na Instagramie aktorki pochodzącej z Buska-Zdroju mieliśmy możliwość obejrzeć zmysłową sesję zdjęciową. Warto wspomnieć, że  od początku swojego związku para zakochanych nie kryje się ze swoją miłością i nie szczędzą sobie czułości. Dowodem jest ostatnia sesja, podczas której roznegliżowana aktorka czule obejmuje swojego chłopaka.

Podczas już wspomnianej sesji mężczyzna delikatnie obejmuje swoją partnerkę, a ta zalotnie spogląda w dół, co czyni zdjęcia jeszcze bardziej zmysłowymi. Opozda i Królikowski wydają się nie przejmować negatywnymi komentarzami kierowanymi w ich stronę. Niewątpliwie powodem negatywnych wiadomości napływających w stronę Królikowskiego jest jego niestałość w uczuciach, która była wypominana aktorowi przez liczne grono internautów. Przypomnijmy, że aktor do niedawna jeszcze pozostawał w związku z dziesięć lat od niego młodszą Julią Wieniawą. Aktorką i wokalistką młodego pokolenia.

Co by jednak nie mówić to prawdą jest, że Opozda i Królikowski idealnie do siebie pasują. I Jak donoszą media aktor w najbliższym czasie ma zamiar oświadczyć się swojej dziewczynie? Czy do tego dojdzie? Czy Królikowskiemu nie znudzi się piękna Joanna? Czas pokaże. Tym czasem nam pozostaje czerpać radość z widoku idealnego związku, jaki nam daje ta para.

Zdjęcie: źródło: https: //www.instagram.com/p/CHOCtsDhEse/

Joanna Opozda w objęciach ukochanego Antoniego Królikowskiego.

Komentarze

Komentarze