Znaki zodiaku, które nigdy nie przepraszają ! Czy jesteś jednym z nich ?

Są osoby, które przeprosiny uważają za przejaw słabości. Słowo „przepraszam” nie może im przejść przez gardło. Nigdy go od nich nie usłyszysz.

Byk

To znak zodiaku, który uważa, że nigdy nie jest winny. Nie powie przepraszam, nawet jeśli jest o to proszony. Zamiast przeprosić, zacznie się usprawiedliwiać. Jest bardzo uparty i bark mu wrażliwości na inne osoby. Nie licz na jego przeprosiny bo tylko stracisz swój cenny czas.

Lew

Nigdy niczego nie żałuje. Często sam prowokuje konflikty, za które nigdy nie przeprasza. Lwa można kochać albo nienawidzić. Jednak po czasie sporo osób może go zaakceptować. Nie potrafi przeprosić. Będzie chciał swoją skruchę wyrazić przez drobne upominki.

Skorpion

Przeprosiny oznaczają dla niego po prostu słabość. To słowo jest nie dla niego. Po kłótni zwykle odwraca kota ogonem. Udaje, że on nie jest niczemu winny. Zawsze stawia się w roli ofiary. Nie potrafi wziąć na siebie odpowiedzialności. Cała gra odbywa się po to, żeby Skorpion nie wypowiedział słowa „przepraszam”.

Wodnik

Przeprosiny uważa za dziecinne. Nigdy nie wypowie tego słowa. Nie potrafi przyznać się do winy. Zawsze obarcza winną inne osoby. On został tylko sprowokowany do pewnych zachowań. Ignoruje ludzi i ich zranione uczucia. Zawsze on jest tylko poszkodowany.

źródło: elle.pl

zdjęcie: pexels.com

Komentarze

Komentarze