Znaki zodiaku, które zakochują się raz na zawsze ! Czy jesteś jednym z nich ?

Są osoby, które jak kochają, to aż do przysłowiowej „grobowej deski.” Tylko raz w życiu wybierają partnera, kochają go ponad wszystko i są wierne jak nikt inny.

Byki

Zakochują się tylko raz w życiu. Są pewne siebie i swoich miłosnych wyborów. Jeżeli wybiorą już partnera, to zrobią wszystko, by ten związek przetrwał wszelkie burze. Rozstanie traktują jako osobista porażkę. Łatwiej im zaakceptować problemy w małżeństwie, niż rozważać rozwód. Trzymają się swojego wybranka na dobre i na złe.

Panny

Są zasadnicze i pedantyczne. Mają plan na życie i za wszelką cenę starają się go zrealizować. Gdy Panna raz się zakocha, to już nie odpuści tego uczucia. Będzie o nie dbała. Wybranek jest dla niej najważniejszy. Postara się, by go nigdy nie stracić. Wadą jest, że osoby spod tego znaku zodiaku mają tendencję do matkowania partnerowi. To może go zniechęcać.

Skorpion

Kocha mocno i na zabój. To bardzo namiętny znak, który dla miłości zrobi dosłownie wszystko. Potrafi wiele wybaczyć swojemu partnerowi. Choć to bolesne dla niego, wybierze przebaczenie, niż rozstanie. Ze swoją drugą połówką pragnie się zestarzeć i doczekać wnuków. Kocha raz na całe życie.

Ryby

To prawdziwi romantycy, którzy marzą o miłości do końca swoich dni. Te marzenia też potrafią spełniać. Ryby są lojalne i oddane. To bardzo wrażliwe i kochające osoby. Wspierają partnera i dbają o niego. Dla ryb miłość jest priorytetem w życiu. Potrafią bardzo szybko się zakochać i to je często gubi.

źródło: magia.onet.pl

zdjęcie: pexels.pl

Komentarze

Komentarze