Znalazła TO W JEDZENIU Z RESTAURACJI FAST FOOD! Obrzydliwe… [FOTO]

Kiedy 26-letnia Sarah Palmer zamówiła swoje ulubione jedzenie, w jednej ze znanych restauracji fast food, i zobaczyła co było w środku nie było jej do śmiechu. Kobieta dokonała przerażającego znaleziska, które wywołało u niej odruch wymiotny.

„Początkowo nic nie zwróciło mojej uwagi. Dopiero, gdy kończyłam kurczaka, spojrzałam w dół i zobaczyłam to coś, co wyglądało jak mózg. Prawie zwymiotowałam. To było tak obrzydliwe. Moi przyjaciele sądzili, że przesadzam dopóki tego nie zobaczyli”- powiedziała Sarah Palmer do dziennikarzy Daily Mail Australia.

Kobieta jest wściekła i postanowiła przestrzec inne osoby przed tym co jej się przytrafiło. Opublikowała wyczerpujący wpis na stronie restauracji KFC.

„Liczyłam na posiłek taki, że palce lizać. Byłam przerażona, gdy znalazłam coś, co wyglądało jak mózg. Mózg pod ulubionymi przyprawami. Wyobraźcie sobie moje obrzydzenie i rozczarowanie Szkoda, że do tego doszło. Byłam wielką fanką KFC.”– napisała zawiedziona Sarah Palmer w swoim wyjaśnieniu.

„Nasze kurczaki są ręcznie przygotowywane i świeże, ale czasami zdarzają się sytuacje, że narządy choć powinny, to nie zostały usunięte. Możemy potwierdzić, że to nie mózg. Uspokajamy, że to nie kwestia zdrowotna. Staramy się skontaktować z klientem. Przypominamy też naszym pracownikom, by zachowali szczególną czujność – napisała w oficjalnym oświadczeniu rzeczniczka KFC.

znalazła to w jedzeniu, obrzydliwy widok, kfc

Zobacz też: ZNALAZŁ w paczce ryżu COŚ OBRZYDLIWEGO! Jego żona nie mogła przestać WYMIOTOWAĆ

Źródło: Daily Mail Australia

Źródło zdjęcia: pixabay.com, Daily Mail Australia

Komentarze

Komentarze