ZNAMY PŁEĆ trzeciego dziecka Michała Żebrowskiego! Ola urodzi…

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski zostaną już niedługo po raz trzeci rodzicami. Para wychowuje już wspólnie dwóch synów: Franciszka (ur. 2010) i Henryka (ur. 2013). Jakiej płci jest ich kolejne dziecko?

Ślub Żebrowskiego

20 czerwca 2009 r. w Brzegach-Rynias Michał Żebrowski poślubił młodszą o 15 lat Aleksandrę Adamczyk. Wkrótce później na świat przyszło ich dwóch synów: Franciszek, który ma obecnie 10 lat i Henryk, który skończy w listopadzie 7 lat. Już niedługo Państwo Żebrowscy zostaną po raz trzeci rodzicami. Jakiej płci jest ich kolejne dziecko?

Czytaj też: Ola Żebrowska w wywiadzie dla Anny Lewandowskiej: „Całe życie zmagam się z kompleksami!”

płeć
IG

Syn czy córka?

Na Instagramie Oli co chwilę pojawiają się fotki, na którym żona słynnego aktora chwali się swoim rosnącym ciążowym brzuszkiem. W jednym z postów Żebrowska zdecydowała się ujawnić płeć swojego maleństwa. Zrobiła to w dość nietypowy sposób, pytając swoich obserwatorów… o imię.

„Rafał czy Andrzej?” – zapytała pozując z kiszonymi ogórkami.

Pod postem pojawiły się tagi:

„#itsaboy #idźnawybory” – czytamy.

Czytaj też: Maja Hyży zdradziła szczegóły porodu! Będzie rodzić…

płeć
IG

„Jeżeli Andrzej… To tylko Falkowicz” – skomentował post Michał, odnosząc się oczywiście do postaci, którą gra w serialu „Na dobre i na złe”.

Ola zrobiła to celowo, ponieważ jej mąż jest bliskim przyjacielem kandydata na prezydenta RP – Rafała Trzaskowskiego. Gwiazdka zapytała więc swoich fanów nie tylko o wybór imienia, ale też przy okazji zachęciła ich do wzięcia udziału w wyborach i oczywiście oddanie głosu na kandydata Koalicji Obywatelskiej.

Czytaj teżKoronawirus a CIĄŻA. NIEPOKOJĄCE wyniki badań…

płeć
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze