ZNAMY sekret szczupłej figury Weroniki Rosati? Aktorka NIE JE…

Weronika Rosati słynie z bardzo szczupłej, wręcz filigranowej figury. Czy gwiazda jest na jakiejś specjalnej diecie? Okazuje się, że…

Delikatna jak motyl

Weronika Rosati jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Urodziwa buzia, długie włosy oraz filigranowe ciało – to jej znaki rozpoznawcze. Jak na co dzień gwiazda dba o swoją figurę? Czy ćwiczy lub jest na jakiejś specjalnej diecie? Okazuje się, że Weronika nie je wielu rzeczy. Na przykład?

Czytaj też: Dieta bananowa – czy to naprawdę działa?

figury
IG

Nie je…

Okazuje się, że Weronika bardzo o siebie dba. Jak?

„Nie umiem żyć bez mojej matchy na kokosie. A jak typowa Włoszka nie jem śniadań. Ale jem ogromne kolacje późno w nocy” – zdradziła na swoim Instagramie, kiedy fanki zapytały ją o jej dietę.

Weronika nie musi się jednak martwić, że późne kolacje sprawią, że przytyje, ponieważ aktorka nie może jeść nabiału, glutenu, nie lubi też mięsa i produktów przetworzonych. Warto też wspomnieć, że gwiazda bardzo dużo ćwiczy.

figury
IG

Kiedy nie było pandemii, Weronika bardzo często chodziła na siłownię. Jednak teraz wyciąga matę i ćwiczy w swoim domu.

Co najbardziej lubi jeść?

Łatwiej powiedzieć, co jem, niż czego nie jem – Smak świeżych liści sałaty, rukoli i ogórka uwielbiam złamać truskawkami i granatem. Do tego obowiązkowa oliwa z oliwek. Gdy jesz dużo surowych rzeczy, w ogóle nie musisz przejmować się kaloriami” – dodała.

Podoba wam się figura Weroniki?

Czytaj też: Jesteś na diecie odchudzającej? UNIKAJ tych 7 błędów!

figury
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze