ZNAMY zwycięzcę 8. edycji „Top Model”. Kim jest i co wygrał?

Finał 8. edycji „Top Model” już za nami. Kto wygrał show?

Wczorajszego wieczoru na antenie TVN mogliśmy zobaczyć finał 8. edycji programu „Top Model”. O zwycięstwo „Top Model 2019” walczyli: Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz, Dawid Woskanian i Stanisław Obolewicz.

Show wygrał chory na zespół Tourette’a Dawid Woskanian, który otrzymał w nagrodę 100 tysięcy złotych, kontrakt z agencją modelingową oraz sesję okładkową w miesięczniku „Glamour”.

20-latek nie ukrywał swojego wzruszenia wygraną i przyznał, że ani przez chwilę nie wierzył, że to właśnie on wygra show.

Kim jest Dawid Woskanian i skąd pochodzi?

Dawid Woskanian ma 20 lat i pochodzi z Bielska-Białej, ale na co dzień mieszka w miejscowości Kozy, gdzie ukończył liceum ogólnokształcące. Chłopak ma 186 centymetrów wzrostu, a jego wymiary to: 104/76/92 cm.

Mimo swojej choroby – Dawid od dziecka cierpi na zespół Tourette’a, który powoduje u niego tiki – nie zrezygnował ze swoich marzeń o karierze modela i postanowił wziąć udział w „Top Model”. Jego ulubionym domem mody jest Balmain. Wielką pasją Dawida jest też street workout, dzięki które poszczycić wspaniale umięśnioną sylwetką.

Cieszycie się, że to właśnie Dawid wygrał show?

Czytaj też: Jego historia sprawiła, że jurorzy płakali! Uczestnik Top Model zmaga się z ciężką chorobą!

https://www.instagram.com/p/B5TYHpGgv-D/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/B5TcjvVgALU/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/B5TpsfYAUdg/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/B5TfGfvA7bj/?utm_source=ig_web_copy_link

Źródło: TVN

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze