ZNAMY zwyciężczynię 10. edycji „Voice of Poland”. Alicja czy Daria?

W sobotę 30. listopada odbył się wielki finał 10. edycji programu „Voice of Poland”. Kto wygrał show?

Czwórka kandydatów

O zwycięstwo w programie walczyli: Tadeusz Seibert, Alicja Szemplińska, Daria Reczek oraz Damian Kulej. Tadeusz był z drużyny Margaret, Alicja Szemplińska z drużyny Tomsona i Barona, Daria Reczek z drużyny Michała Szpaka a Damian Kulej z drużyny Kamila Bednarka. Głosami widzów to właśnie Alicja została zwyciężczynią jubileuszowej edycji programu!

Zwycięzca jest tylko JEDEN

Zgodnie z głosami widzów, to właśnie 17-letnia Alicja Szemplińska wygrała kolejną edycję VOP. Tomson i Baron mają więc ogromne powody do radości, ponieważ to pierwszy raz w historii, kiedy członek ich drużyny wygrał popularne show!

Kim jest Alicja Szemplińska?

Alicja Szemplińska ma 17 lat, pochodzi z Ciechanowa i aktualnie uczy się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Zygmunta Krasińskiego. Już w wieku 14 lat obudził się w niej wielki talent i chęć do śpiewania, a wszystko za sprawą trenera wokalnego Michaela Jacksona – Setha Riggsa, u którego miała szansę doskonalić swój talent. Jej ulubioną piosenkarką i zarazem największą inspiracją jest Jorja Smith, dzięki której Alicja zakochała się w muzyce soul.

Ale muzyka nie jest jedyną pasją Alicji. Nastolatka pisze też wiersze i teksty piosenek. Kto wie, może kiedyś uchyli rąbka tajemnicy i zaprezentuje je swoim fanom?

Czytaj też: ŻENADA na CASTINGU do The VOICE of POLAND! Czekali GODZINAMI tylko po to, żeby…

Nagranie z wczorajszego, finałowego odcinka show:

https://www.instagram.com/p/B5bAV97H4zS/?utm_source=ig_web_copy_link

Źródło: Pomorska.pl

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze