Znana celebrytka o Edycie Górniak: „Straciła poczucie rzeczywistości”. Sprawdź o co chodzi!

W ostatnim czasie Edyta Górniak często wypowiada się jako specjalistka ds koronawirusa, nie kryjąc się z tym, że w niego nie wierzy.

Nie przeszła obok tego obojętnie Magda Gessler. Jedna z najbardziej znanych restauratorek zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie Edyty Górniak i podpisała: „Fałszujesz koleżanko”.

Komentarz  wywołał prawdziwą burzę, bowiem sprowokował, aby i Edyta Górniak włączyła się w słowny spór. Ta nie czekając długo odpisała: „Oops.. słowa wagi ciężkiej. Warto Magdalenko oprzeć swoje wrażenia o prawdziwość wypowiedzi, nie ich skróty lub złośliwe interpretacje. Nie powinien być to tak duży wysiłek dla osoby inteligentnej”, sugerując tym samym, iż zachowanie Magdy Gessler zaprzecza jej inteligencji.

W odpowiedzi na komentarze Edyty Górniak prowadząca „Kuchennych rewolucji” zamieściła również swoje: m.in. „Straciła poczucie rzeczywistości. Nie ma szacunku do powagi sytuacji na świecie i w Polsce… do służby medycznej”, „Proszę nie traktować tego jak hejt! Takie opinie celebrytów zagrażają nam wszystkim. Brak szacunku dla chorych na covid i personelu medycznego jest nieludzki i głupi”.

Słowa te stały się przyczynkiem do dalszej kłótni, którą można przeczytać na instagramowym profilu restauratorki! Jesteście ciekawi czy utarczki słowne rozwiną się jeszcze bardziej, bo my tak.

Komentarze

Komentarze