Znana marka otwiera pierwszy sklep w Polsce! TU ubierzesz się modnie i tanio!

Wszystkie miłośniczki zagranicznych marek  zapewne ucieszy fakt, że jedna z tych najbardziej znanych i lubianych wchodzi na polski rynek. Mowa o irlandzkiej sieci Primark. Jak się okazuje, w naszym kraju mają powstać aż 4 sklepy stacjonarne. Wiemy  gdzie i kiedy!

Wieść o tym, że Primark ma pojawić się w Polsce szybko rozeszła się po sieci. Początkowo zastanawiano się czy nie jest to fake news, bo spora część z nich niedowierzała, że ta popularna sieć zdecydowała się rozpocząć sprzedaż również w naszym kraju, bo dotychczas zakupy w Primarku było możliwe jedynie za granicą.

źródło: https://www.instagram.com/_courtneyscarlett_/

 Gdzie i kiedy otwarcie?

Podane informacje zweryfikował portal wirtualnemedia.pl, który przekazał, że pierwszy Primark w Polsce będzie otwarty w warszawskiej Galerii Młociny. Nieoficjalnie mówi się też, że drugi sklep będzie z kolei zlokalizowany w Krakowie. Wiadomo też, że otwarcie planowane jest na 2020 rok. Co prawda, sieć przymierzała się do swojego debiutu wiosną tego roku, jednak  ostatecznie zdecydowała się przesunąć rozpoczęcie działalności  w czasie.

Mimo wszystko cieszymy się z chęci inwestowania zagranicznych marek na polskim rynku. Tym bardziej, że ostatnio wiele z nich z tej możliwości rezygnuje W ostatnim czasie ze sprzedaży w naszym kraju wycofały się takie marki jak GAP, Topshop, czy firma obuwnicza Aldo.

Co kupimy w Primarku?

Primark proponuje klientom bardzo zróżnicowaną ofertę. Oprócz ubrań i dodatków, w sklepie dostaniecie również buty, biżuterię czy torebki. Ponadto spora część asortymentu obejmuje produkty dla dzieci. Bowiem irlandzka marka słynie z tematycznych kolekcji inspirowanych znanymi bajkami takimi jak : Kraina Lodu Myszka Miki czy My Little Pony. Poza tym  chyba największą zaletą marki są niskie ceny, które przy dobrej jakości oferowanych produktów zachęcają do zakupów w irlandzkiej sieciówce. Dowód? W Primarku nie tylko w okresie wyprzedaży, stylową torebkę czy bluzkę możecie dorwać za grosze!

 

Zdjęcie główne: https://www.instagram.com/glacisgalerieneuulm/

 

 

 

 

 

Komentarze

Komentarze