Znany polski gwiazdor przyznał, że jest GEJEM! Znasz go!

Michał Rudaś znany z występów muzycznych w programach „Jaka to melodia?” oraz „Taniec z gwiazdami” przyznał się ,że jest gejem. Dlaczego zdecydował się dokonać coming outu?

Kim jest Michał Rudaś?

Michał Rudaś jest artystą, którego talent mogliśmy podziwiać m.in. w programie „Jaka to melodia?” oraz „Taniec z gwiazdami”. Występował także w Teatrze Roma i brał udział w programie „The Voice of Poland”.

Czytaj też: Znany polski aktor przyznał, że jest GEJEM! Chodzi o…

gejem
IG

Zdradził, że jest gejem

Rudaś zdecydował się na coming out po toczącej się ostatnio w naszym kraju głośnej dyskusji nt. społeczności LGBT.

„Jestem człowiekiem, a nie żadną ideologią. I niczyje słowa, a nawet sądowe werdykty tego nie zmienią. W skrócie LGBT przypisana mi jest litera G i nie wykorzystuję tego faktu do współtworzenia lub podążania za jakąkolwiek ideologią polityczną czy społeczną. Ja po prostu pragnę kochać i mieć wolność bez przeszkód tą miłością się dzielić i przyjmować ją, korzystając z tych samych praw, co inne kochające się pary” – napisał w internecie muzyk.

Sprzeciwia się politykom

W dalszej części wpisu Rudaś bardzo ostro skrytykował polityków za to, że nazywają LGBT „złowrogą ideologią”.

„W imieniu swoim, moich przyjaciół, znajomych i nieznajomych LGBT+ oraz ich rodzin i bliskich, protestuję przeciwko temu, by politycy, a w szczególności głowa państwa określali nas mianem złowrogiej ideologii i podludzi. I wykorzystywali swoje opinie do rozgrywek politycznych. Takie działania podsycają lęk i nienawiść, polaryzując jeszcze bardziej nasze społeczeństwo. To powoduje kolejne akty agresji i przemocy wobec nas” – dodał.

Michał Rudaś jest kolejnym artystą, który zdradził, że jest gejem. Wcześniej zrobili to m.in. tancerz i choreograf Michał Piróg, stylista Tomasz Jacyków, aktor Jacek Poniedziałek oraz znany krytyk filmowy i dziennikarz Tomasz Raczek.

Czytaj też: Kurdej-Szatan SZCZERZE o adoptowaniu dzieci przez GEJÓW! „Wiadomo, że…”

gejemgejem

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze