Dziecko i Figura

DZIECKO

Znęcała się nad wnuczką zanurzając jej stopy w gotującej się wodzie! NA TO NIE DA SIĘ PATRZEĆ!

stopy

To przerażające, jak własna babcia mogła to robić swojej wnuczce. Ta kobieta jest wyzbyta wszelkich przejawów człowieczeństwa.

Kaylee Robinson z USA z drastyczną skalą poparzenia stóp trafiła do szpitala. Dziecko przebywało pod opieką przyrodniej babci Jennifer Vaughn, w Chattanooga w stanie Tennessee.

 

Jennifer Vaughn została oskarżona o brutalne znęcanie się nad dzieckiem, po tym jak umieściła stopy dziewczynki w gotujące się wodzie.

Makabryczne zdarzenie miało miejsce 11 sierpnia, a obecnie lekarze walczą o uratowanie stóp dziewczynki. Rodzina zbiera też środki potrzebne na rehabilitację, ponieważ skóra dziecka nie chce się goić. Kaylee miała dotąd dwie operacje i wciąż ma przeszczepiane zdrowe tkanki skóry z uda w miejsce poparzonych stóp.

Matka dziewczynki w rozmowie z telewizją ABC przekazała, że Vaughn oparzyła dziecko gorącą wodą, ponieważ „miała zły dzień”.

 

ZOBACZ TEŻ:Oto jak skutecznie obniżyć poziom cukru we krwi! POMOGĄ CI W TYM…

 

Kobieta przebywa obecnie w areszcie. Ma postawione poważne zarzuty znęcania się nad dziewczynką. Ruszyła zbiórka pieniędzy na stronie „GoFoundMe”. Ma ona na celu pomoc w uzbieraniu potrzebnych środków na kosztowne leczenie dziecka.

 

 

 

 

Źródło:wprost

Źródło zdjęcia:Facebook


  
Wyżej