Zobacz, jak piękna potrafi być miłość! NIE PRZEGAP Ogólnopolskiego Kongresu na temat…[VIDEO]

Szczere i prawdziwe uczucie jakim jest miłość prowadzi do założenia rodziny, która jest dla większości z nas fundamentalnym spełnieniem.

Badania socjologiczne przeprowadzone wśród ludzi młodych i starszych wykazują deklarację, że to właśnie rodzina jest dla nich najważniejsza.

 

Dlatego w dniach 24-27 października odbędzie się V Ogólnopolski Kongres Nowej Ewangelizacji pt: „Radość Miłości”.

Główna tematyka spotkania ma się opierać na zadaniach jakie odgrywa rodzina oraz jej współczesnych problemach. Ważnym aspektem jej zaznaczenie, że to właśnie rodzina może okazać się miejscem spotkania człowieka z Bogiem.

 

Ewangelizacja uświadomi nas w jaki sposób Jezus i Kościół naucza o rodzinie oraz jak niewyobrażalne dobra są czerpane z tych wartości.

 

W wygłoszeniu konferencji i w panelach dyskusyjnych poproszono duchownych i świeckich z Polski oraz zagranicy m.in.: prof. Kaję Kaźmierską z Uniwersytetu Łódzkiego, o. Fidalgo Antonio Gerardo CSsR, współautora książki „Amoris laetitia” jako ewangelia miłości i droga do przebycia.

 

ZOBACZ TEŻ:REWOLUCYJNY LEK NA RAKA jest już DOSTĘPNY! Będzie leczyć szeroki zakres nowotworów!

 

Kongres rozpocznie się 24 października po południu w hali widowiskowo-sportowej GOSiR w Gnieźnie. Mszę św. inaugurującą odprawi Prymas Polski abp Wojciech Polak. Kolejne dni ewangelizacji będą opierać się na dyskusjach oraz wspólnej modlitwie. Odbędzie się także rodzinny festyn ewangelizacyjny.

 

 

 

Źródło:radośćmiłości/pixabay

Komentarze

Komentarze