Zobacz jak wygląda Małgorzata Rozenek o 8 rano! Znowu szokuje!

Małgorzata Rozenek, celebrytka znana głównie jako Perfekcyjna Pani Domu, a prywatnie żona Radosława Majdana na swoim Instagramie nie tylko epatuje miłością rodzinną, ale też dostatnim stylem życia. Nie ukrywa, że jest szczęśliwa i ma naprawdę udane życie. Swoich followersów raczy coraz to nowszymi obrazkami sielskiego życia.

W środowy ranek również nie oszczędziła obserwującym swojego wizerunku. Tym razem pokazała się na instastories po godzinie 8, co jak na celebryckie życie jest dość wczesną godziną. Co więcej zrobiła to w zupełnym braku makijażu oraz w koszulce nocnej, na którą założyła piękny beżowy kardigan. Towarzyszył jej najmłodszy synek – Henio. Ciężko jednak uwierzyć, iż roznegliżowanej Rozenek było ciepło, bowiem poranna aura nas nie rozpieszcza, a to właśnie na świeżym powietrzu było robione zdjęcie. Jednak czego się nie robi dla efektu. Każdy wie, że dużo lepiej wygląda się w blasku słońca niż w blasku sztucznych fleszy. Po obejrzeniu wszystkich fotografii z całą pewnością można stwierdzić, że Rozenek wróciła do dawnej formy sprzed ciąży. Świadczą o tym choćby szczupłe nogi kobiety. Nie trudno jednak zauważyć, iż powrót do figury kosztował ją dużo wysiłku. Żona Majdana nie ukrywa bowiem tego, że dużo ćwiczy. Ciągle ją możemy oglądać ćwiczącą na instastories.

My troszeczkę zazdrościmy takiej figury, bo wiemy, że walka o wymarzoną sylwetkę bywa ciężka, tym bardziej gdy się pracuje zawodowo. Chciałybyśmy i my mieć taką motywację i siłę, aby móc prezentować swoje wdzięki w kusej koszulce nocnej. Tym bardziej zazdrościmy urody. Bo prawdą jest, że Małgorzata Rozenek świetnie wygląda również bez makijażu, co z całą pewnością zostało potwierdzone.

Żródło: https://www. instagram.com/m_rozenek/?hl=pl

 

Źródło: https:// www.instagram.com/m_rozenek/?hl=pl

Komentarze

Komentarze