Zobacz, która celebrytka jest w ciąży! Prawdziwy baby boom

Niektóre celebrytki decyzję o macierzyństwie przekładają na późniejszy-lepszy czas, wierząc, że kiedyś nadejdzie ten właściwy. Inne z kolei nie czekając na „bardziej” odpowiedni moment decydują się na bycie matkami. W ostatnim czasie tych drugich wydaje się być więcej. Można powiedzieć, że w polskim show biznesie nastał prawdziwy baby boom. Co najmniej kilkanaście celebrytek spodziewa się swojego maluszka. Zobaczcie które.

Pierwszą wybraną do naszego zestawienia jest Ida Nowakowska. 30-letnia tancerka i prezenterka telewizji TVP, która spodziewa się  swojego pierwszego dziecka z  mężem Jackiem Hernodem.

Drugą jest Anna Starmach, 33 -letnia kucharka, autorka książek kulinarnych i jurorka polskich edycji programów MasterChef i MasterChef Junior. Celebrytka obecnie jest w zaawansowanej ciąży, o czym świadczą zdjęcia brzuszka na jej Instagramie.

Kolejną gwiazdą, spodziewającą się dziecka jest Aleksandra Szwed – 30-letnia piosenkarka, prezenterka i aktorka, którą znamy główni z roli w „Rodzinie zastępczej”. Aleksandra urzekła nas swoim wpisem, który pojawił się w sieci na początku kwietnia. Wrzucając zdjęcie w bieliźnie i sweterku podpisała swoje zdjęcie: „Bo wiosną brzuchy rosną”, co spotkało się z dużą aprobatą ze strony obserwujących.

Ostania w naszym zestawieniu to Zofia Zborowska. 33-letnia aktorka, która spodziewa się dziecka ostatnio zagościła na Instagramie swojej znajomej Mai Bohosiewicz w dość dziwnej, a zarazem dowcipnej pozie. Bowiem na zdjęciu znajduje się ona w centralnej części. Natomiast dookoła niej stoją przyjaciółki trzymające ją za brzuch. Zdjęcie zostało opisane: „Kto nie złapie ciężarnej za brzuszek tego szczęście nie spotka”.

Cieszymy się z takiego baby boomu. Mamom życzymy szczęśliwego rozwiązania, dużo zdrowia i siły. PS. Prawda, że wszystkie mamusie  wyglądają pięknie?

 

Źródło: https://www. instagram.com/idavictoria/?hl=pl
Źródło: https://www .instagram.com/ania_starmach/?hl=pl
Źródlo: https://www .instagram.com/majabohosiewicz/?hl=pl
Źródło: https:/ /www.instagram.com/aleksandra_szwed/?hl=pl

Komentarze

Komentarze