Zobacz NOWĄ FRYZURĘ Sylwii Bomby! Ścięła włosy NA KRÓTKO! (Zdjęcie!)

Sylwia Bomba nie jest już posiadaczką długich włosów. Gwiazda “Googlebox. Przed telewizorem” zdecydowała się właśnie na bardzo mocne cięcie. Celebrytka nosi teraz włosy sięgające do ramion. Jak wygląda?

Kim jest Sylwia Bomba?

Sylwia Bomba jest gwiazdą programu „Gogglebox. Przed telewizorem”, który przyniósł jej jak dotąd największą rozpoznawalność. Czym oczarowała widzów show? Przede wszystkim szczerością i swoją niewiarygodną metamorfozą. Jak sama twierdzi, w bardzo krótkim czasie udało jej się zrzucić ponad 30 kilogramów. Mimo zarzutów, że zrobiła to przy udziale chirurga plastycznego, Bomba uważa, że jej przemiana dokonała się w sposób naturalny, dzięki diecie i ciężkiej pracy nad sobą.

Zmieniła fryzurę

Sylwia Bomba wciąż nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Tym razem gwiazda zdecydowała się drastycznie zmienić fryzurę. Jak dotąd Sylwia była posiadaczką długich, gęstych ciemnych włosów. Teraz jej włosy sięgają zaledwie do ramion.

Czytaj też: Sylwia Bomba o swojej PAMIĘTNEJ kreacji na ślubie przyjaciółki: „Nigdy nie założyłabym sukienki, która…”

włosy
IG

Rozczarowani fani

Nowe, krótkie włosy Bomby nie do końca przypadły do gustu jej fanom, którzy pisali w komentarzach, że woleli ją w długich włosach.

“O nieee, zdecydowanie lepiej było, coś mi tu nie gra”, “Nie poznałam pani. Nie, te włosy nie pasują zdecydowanie do pani”, “Gdzie twoje piękne włosy?, “Ja jestem na nie, wolę poprzednia wersję”, “Rewelacja”, “Petarda!”, “Zdecydowanie na plus”, “Nie poznałam! Kochana wyglądasz obłędnie” – czytamy na Instagramie

A Waszym zdaniem jest to zmiana na plus czy na minus?

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze