Zofia Zborowska jest w ciąży ! Czy przez to straciła pracę ?

Aktorka i jej mąż, Andrzej Wrona spodziewają się pierwszego dziecka. Para ogłosiła radosną nowinę przez zamieszczenie zabawnego zdjęcia w mediach społecznościowych.

Wiadomość z humorem

Zofia Zborowska zamieściła zdjęcie, na którym widoczny jest jej mąż Andrzej z dwoma workami lodu z napisem „ice” i ona z brzuszkiem. Aktorka zdjęcie podpisała jako „Rebus”. Chodzi o fragment piosenki „Ice Ice Baby”. W ten zabawny sposób para przekazała informację o ciąży Zborowskiej. Ślub wzięli 13 sierpnia 2019 roku. Teraz czekają ich zupełnie nowe wyzwania.

Masa gratulacji

Zdjęcie wywołało lawinę komentarzy znany osób. Gratulacje składały między innymi Anna Lewandowska czy Sonia Bohosiewicz. Do tej pory Zborowska musiała mierzyć się ze wścibskimi pytaniami, o to kiedy powiększy rodzinę. Aktorka dość nerwowo reagowała na takie zaczepki. Otoczenie wywierało presję na decyzję pary o posiadaniu dziecka.

Plany zawodowe

Zofia Zborowska cieszyła się z roli w serialu „Tajemnica zawodowa”. Jednak wystąpiła jedynie w dwóch odcinkach tej produkcji. Do tej pory wyemitowano sześć odcinków. Zofia Zborowska tak odnosi się tej sprawy:

Niebawem opowiem, czemu tak się stało, ale też mi z tego powodu cholernie smutno. Super serial i mega fajna atmosfera na planie.”

Wypowiedź aktorki sugeruje, że prawdopodobnie doszło do jakiegoś nieporozumienia z produkcja serialu. Czy powodem może być ciąża Zborowskiej? Przyszła mama niedługo odniesie się do sprawy.

źródło: pudelek.pl

zdjęcie: Andrzej Wrona Kracze/Facebook

Komentarze

Komentarze