Zofia Zborowska: „Mogłabym zarabiać dziesięć razy więcej!”. Dlaczego tak nie jest?

Zofia Zborowska zdradziła z czego się utrzymuje. Media społecznościowe traktuje jako sposób na niezły zarobek. Jednak nie sprzedaje wszystkiego i zachowuje stosowny umiar. Zborowska twierdzi, że mogłaby zarabiać krocie, gdyby tylko chciała.

Zapracowana Zofia

Aktorka chętnie udziela się w swoich mediach społecznościowych. Ostatnio jeden z fanów Zofii Zborowskiej zapytał ją wprost, z czego aktorka żyje. Ta szczerze i obszernie odpowiedziała ciekawskiemu fanowi. Okazało się, że aktora tylko w niewielkim stopniu utrzymuje się ze swojego zawodu. Zborowska tłumaczyła:

Jestem w stu procentach niezależna finansowo, od około dziesięciu lat. Mam swoją firmę, jestem nią ja sama. Prowadzenie social mediów tak, że nie jesteś słupem reklamowym, nie jest bułką z masłem.

Aktorka dowodziła, że ciężko sobie zapracowała na to, by cieszyć się zaufaniem swoich fanów. Stara się tego nie zniszczyć.

Facebook/Andrzej Wrona Kracze

Morze możliwości

Zofia Zborowska twierdzi, że ma ogromny potencjał reklamowy. Jednak stara się z niego korzystać z umiarem. Aktorka tłumaczyła:

Mogłabym zarabiać dziesięć razy więcej, bo uwierzcie mi, że social media to kopalnia pieniędzy. Ale mam bardzo mocny kręgosłup moralny i nie ma takiej sumy, która mnie złamie.

Umiar w social mediach

Aktorka tłumaczyła przy okazji, że jej najważniejszym zawodem jest aktorstwo oraz gra na deskach teatrów. Zofia Zborowska jest w ciąży i od pół roku nie jest w stanie wykonywać wyuczonego zawodu. Dlatego korzysta z możliwości, jakie daje internet. Aktorka tłumaczyła:

Żyję z social mediów. Chociaż nadal 90 procent propozycji odrzucam.

Aktorka wspólnie z mężem, Andrzejem Wroną oczekują właśnie na swoje pierwsze dziecko. Poród już niebawem. Czy, gdy Zofia Zborowska zostanie mamą, będzie chętnie korzystała z propozycji reklamowych? Jak sądzicie?

Facebook/Andrzej Wrona Kracze

Źródło: Instagram/Zofia Zborowska

Zdjęcia: Facebook/Andrzej Wrona Kracze

Komentarze

Komentarze