Zofia Zborowska o chrzcie dziecka! Dlaczego podjęła taką decyzję?

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona oczekują na narodziny swojego pierwszego dziecka. Aktorka uchyliła też nieco rąbka tajemnicy na temat chrztu maleństwo. Jaką decyzję podjęła z mężem?

Pierwsze dziecko

Aktorka spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Wspólnie z mężem, Andrzejem Wroną w niecodzienny sposób ogłosili radosną nowinę. Para opublikowała pewien rebus w swoich mediach społecznościowych. Od tego czasu Zofia Zborowska chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami o macierzyństwie. Relacjonuje też swój stan w okresie ciąży.

 

Twarz malucha

Aktorka niedawno ujawniła, że nie zamierza ujawniać wizerunku swojego dziecka w mediach społecznościowych. Powiedziała, że nie chce malucha wychowywać na oczach całej Polski. Tym samym Zborowska zamierza pójść w ślady między innymi Anny i Roberta Lewandowskich. Para sportowców skrzętnie chroni wizerunek swoich córek.

Będą chrzciny

Ostatnio aktorka odniosła się do sprawy ochrzczenia dziecka. Zborowska powiedziała, że nie zamierza chrzcić maluszka. Sama jest osobą niewierzącą i nie zamierza wychowywać w wierze katolickiej swojej latorośli. W temacie chrztu i komunii dziecko w przyszłości będzie musiało samo zdecydować. Aktorka powiedziała:

Dwójka dorosłych i świadomych swoich czynów ludzi chce się pobrać w instytucji pt: „Kościół”- proszę bardzo. To, na co się nie godzę, to chrzest i komunia. Bo jak dla mnie takie decyzje powinny być podejmowane świadomie i bez stresu. A w obydwu przypadkach, mam wrażenie, że dzieci są bardziej zestresowane niż na maturze”

Czy Zofia Zborowska ma rację ?

Źródło: Instagram

Zdjęcie: Instagram, Facebook

Komentarze

Komentarze