Zofia Zborowska ZACHOROWAŁA NA RAKA w czasie CIĄŻY!

Zofia Zborowska w rozmowie z Martyną Wojciechowską ujawniła głęboko skrywany sekret. Aktorka zdradziła, że podczas ciąży musiała walczyć z nowotworem złośliwym. Jak się czuje teraz?

Córka Nadzieja

Zofia Zborowska ze światem show biznesu związana jest od dziecka. Jej rodzicami są aktorzy Maria Winiarska i Wiktor Zborowski. Zofia doskonale wiedziała z czym się wiąże zawód aktora, ale mimo to postanowiła pójść tą drogą. Występowała w popularnych serialach, ale skupiła się też na działaniach w mediach społecznościowych. Tym samym zgromadziła potężną liczbę fanów, którzy codziennie śledzą jej poczynania. Aktualnie aktorka skupia się na życiu rodzinnym. Kilka miesięcy temu wspólnie z mężem Andrzejem Wroną powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Dziewczynka otrzymała imię po swojej babci.

Trudne chwile

Ostatnio Zofia Zborowska udzieliła wywiadu Martynie Wojciechowskiej na jej kanale na YouTube. Podróżniczka chciała porozmawiać z Zofią Zborowską o dystansie w życiu zawodowym i prywatnym. Aktorka często gościła na pierwszych stron gazet i w serwisach plotkarskich. Szczególnie podczas ciąży tabloidy śledziły  Zborowską. Oceniano jak wygląda, a na tej podstawie jak znosi trudy ciąży. Krytyczne komentarze wywołało opublikowane zdjęcie, na którym widać jak Zofia Zborowska z apetytem je zapiekankę. Krytykowano wygląd przyszłej mamy i jej zaniedbanie. Zofia Zborowska mierzyła się w tym czasie z falą hejtu. Potem tę sytuację Zofia Zborowska na swój sposób wyśmiała. Zamieściła nagranie, na którym z koleżanka pałaszują zapiekanki. Jednak mają na sobie nie dresy, a wytworne suknie balowe.

Nowotwór złośliwy

Niemal nikt nie wiedział, że w tym czasie Zofia Zborowska walczyła też o zdrowie i życie. Podczas ciąży zdiagnozowano u niej czerniaka- bardzo groźny nowotwór. O druzgoczącej diagnozie i swoich obawach aktorka nie mówiła prawie nikomu. Chciała uniknąć niezdrowego zainteresowanie jej osobą w tak szczególnym momencie, jakim jest ciąża. Zofia Zborowska powiedziała w wywiadzie, którego udzieliła Martynie Wojciechowskiej:

Nie mówiłam o tym nigdzie, bo nie chciałam kolejnych nagłówków. Mao osób o tym wiedziało, ale może to dobry moment, aby o tym opowiedzieć, bo zbliża się lato i ta ochrona skóry jest bardzo ważna.

Martyna Wojciechowska byłą bardzo zaskoczona wyznaniem Zofii Zborowskiej. Powiedziała:

To jakiś koszmarny moment, o którym mówisz. Jesteś w ciąży, spodziewasz się dziecka i dowiadujesz sie o tym, że masz tak ciężką chorobę.

https://www.instagram.com/zborowskazofia/

Niewyobrażalny stres

Zofia Zborowska przyznała, że w tamtym czasie musiała się mierzyć z ogromnym stresem. Chciała być zdrowa i zależało jej na zdrowiu maleństwa. Powiedziała:

Masz turbostres, bo dowiadujesz się o tym, że masz czerniaka z pieprzyka, który wyglądał jak każdy inny i dostajesz jeszcze od opinii publicznej, że wyglądasz jak g…to trzeba było mieć naprawdę mocne nerwy, żeby się nie załamać.

Ciąża Zofii Zborowskiej była zagrożona, a informacje o czerniaku dodatkowo załamały aktorkę. Powiedziała:

Półtora miesiąca wcześniej miałam zagrożoną ciążę. To była moja druga ciąża, bo pierwszą poroniłam. Chciałam się tym podzielić z ludźmi, którzy mnie obserwują, bo to jest jakaś przestroga, żeby się smarować filtrami. Na szczęście skończyło się dobrze. Miałam to wycięte. Trafiłam na fantastycznych ludzi na onkologii.

Teraz po chorobie nie ma już ani śladu. Zofia Zborowska cieszy się macierzyństwem i wraca do formy.

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram/ Zofia Zborowska

 

Komentarze

Komentarze