Żona Andrzeja Gołoty przerywa milczenie. Apeluje do fanów męża!

Andrzej Gołota to jeden z wciąż najbardziej lubianych polskich sportowców. Fani dowiadują się co u niego słychać za pośrednictwem mediów społecznościowych jego żony Marioli. Ta zdecydowała się przerwać milczenie i wypowiedzieć w bardzo istotnej sprawie.

Fani obserwują

Fani wciąż są żywo zainteresowani, co porabia Andrzej Gołota. Jednak pięściarz nie prowadzi żadnego konta w mediach społecznościowych. Nie musi. Tym zajmuje się jego żona Mariola, która chętnie dzieli się z internautami informacjami o swoim popularnym mężu. Andrzej Gołota już od wielu lat jest poza zawodowym ringiem, ale wciąż jest postacią kultową dla wielu miłośników boksu. Fani, żeby zobaczyć u ich idola słychać, mogą zajrzeć w social media jego żony.

Oburzona Mariola

Jednak ostatnio Mariola Gołota nie wytrzymała. Dała wyraz swojemu oburzeniu. Już dłużej nie mogła i nie chciała milczeć. Odniosła się do publikowania materiałów w mediach społecznościowych o swoim mężu. Zdaje się, że niektórzy fani w niewłaściwy sposób odbierają zamieszczane publikacje o Andrzeju Gołocie. Źle też odbierają konto Marioli Gołoty na Instagramie. Kobieta postanowiła zaprotestować. Napisała:

Bardzo proszę nie przypisywać mnie jakichkolwiek haseł antyrządowych ponieważ: 1.nie wdaje się w dyskurs polityczny publicznie 2. nie mieszkam w Polsce 3. to konto to nie komercyjne i nie polityczne, miejsce dla kibiców Andrzeja, o Andrzeju i jego życiu. Proszę o uszanowanie osiągnięć mojego męża w sferze sportowej, jak i w życiu prywatnym, poprzez niekreowanie kontrowersji oraz tematów, które nie istnieją. Dziękuję.”

Czy apel Marioli Gołoty spotka się ze zrozumieniem fanów i dotrze do osób, które zarzucają jej niewłaściwe publikacje? Małżonce pięściarza zależy na dobru męża i odpowiednim odbiorze postów. Tworzy je z myślą o fanach męża.

źródło: se.pl

zdjęcie: Mariola Gołota/Facebook

 

Komentarze

Komentarze