Żona Sławomira OBERWAŁA OD INTERNAUTÓW!!! Poszło o… KONIE

Chyba każdy z nas słyszał choć raz utwór wokalisty i showmana Sławomira pt. „Miłość w Zakopanem”. Dzisiejszy artykuł poświęcony będzie jednak nie artyście, a jego żonie Kajrze. Magda Kajrowicz urodziła się w 1984 roku w Wałbrzychu. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie – rok wcześniej szkołę tę ukończył jej mąż. 

Wspólnie z mężem wychowuje synka Kordiana. Chłopiec przyszedł na świat w 2016 roku.

Kilka dni temu żona znanego celebryty nieźle oberwała od Internautów. Burzę w sieci wywołało zdjęcie zrobione przez Kajrę – widzimy na nim jak gwiazda odpoczywa w trakcie przejażdżki bryczką. Warto podkreślić, że bryczka była ciągnięta przez… konie.

Fani nie pozostawili na Magdzie Kajrowicz suchej nitki! Wytknęli jej brak empatii i samolubność, a przede wszystkim brak rozwagi.

„Fajnie to tak konie męczyć w upał??? Proszę się zastanowić nad sobą”,

„Fakt, że w tych czasach osoby wciąż tak męczą zwierzaki, jest smutny! Można iść pieszo lub autko, rower, a nie zamęczać biedne konie. Bardzo nieładnie”, „Fatalny przykład! Biedne konie”, „Nie dla męczenia koni w upał!”,

„Wsiadać na bryczkę i męczyć konie w taki upał??!! WSTYD I ŻENADA”, „Droga Pani, proszę wziąć 40 kilo na plecy i powędrować pół godziny w czterdziestu stopniach. A, no i oczywiście niech Pani nie zapomni nagrać mystory” – pisali zdenerwowani Internauci.

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia: Instagram

Zobacz też: URATUJE CIĘ PRZED ŻAREM Z NIEBA! Przynosi ulgę i koi rozgrzane ciało

Komentarze

Komentarze