Zostałaś porzucona lub ZDRADZONA przez partnera? Koniecznie TO PRZECZYTAJ

Jak kochać mądrze siebie i partnera? Jak znaleźć prawdziwe uczucie? Jak wskrzesić ogień w długotrwałym związku? Jak pozbierać się po zdradzie i na nowo uwierzyć w miłość? Na te pytania odpowiadają Katarzyna Miller i Joanna Olekszyk. 

Wielu z nas zadaje sobie podobne pytania. Psychoterapeutka Katarzyna Miller nie daje prostych odpowiedzi ani nie składa pustych obietnic. Przekonuje, że prawdziwa miłość nie ma nic wspólnego z cierpieniem, podporządkowaniem drugiej osobie, ani z oddaniem wolności. Nie znosi poświęceń, ale jest prawdziwym zachwytem nad światem, nad sobą i innymi ludźmi.

Prawdziwa miłość nie polega na deklaracjach „bez ciebie wszystko traci sens”, bliżej jej do następującego stwierdzenia: „z tobą jest mi lepiej, przyjemniej i radośniej niż bez ciebie”. Nie deklaruje: „dla ciebie zrobię wszystko”, lecz zapewnia: „kocham cię, bo jesteś. Po prostu”. I taką miłość warto praktykować.

Jeśli czujecie, że wasza relacja przechodzi poważny kryzys – koniecznie sięgnijcie po książkę psychoterapeutki Katarzyny Miller i Joanny Olekszyk pt. Daj się pokochać dziewczyno.

W zalewie pseudointelektualnych poradników, ta książka wyróżnia się celnymi spostrzeżeniami i fachowością.

Katarzyna Miller i Joanna Olekszyk na zdjęciu 🙂

Zachęcamy do lektury!

Zobacz też: Oto PIĘĆ ZASAD UDANEGO ZWIĄZKU! Dzięki nim, WASZE UCZUCIE nigdy nie wygaśnie!

Źródło: merlin.pl, Facebook (Zwierciadło)

Źródło zdjęcia: pixabay

Komentarze

Komentarze