Zrobił sobie na głowie tatuaż przedstawiający… DZIURĘ! Szok?

Pewien miłośnik tatuaży wpadł na pomysł, żeby wytatuować sobie głowę. Mężczyzna postanowił sprawić sobie wzorek, który sprawia iluzję dziury. Amerykanin zrobił prawdziwą furorę w sieciach społecznościowych. Zobaczcie zdjęcia jego tatuażu, które wrzucił na swojego Instagrama.

Wytatuował go przyjaciel

Ceniony w USA tatuażysta Matt Pehrson, właściciel Zion Tattoo w Utah (Stany Zjednoczone) opowiedział, jak wytatuował ogoloną na zero głowę swojego przyjaciela Ryana rysunkiem w formie złudzenia optycznego. Za pomocą atramentu narysował paski z tyłu głowy mężczyzny, które rzucają cień i zbiegają się w jednym miejscu, imitując lejek.

„Zrobiłem coś szalonego na głowie Ryana” – tatuażysta podpisał publikację i zapytał subskrybentów, czy podoba im się ten niezwykły szkic.

Czytaj też: Chylińska NAPRAWDĘ zrobiła taki tatuaż! Oszpecenie?

głowie
IG

Post zrobił prawdziwą furorę w sieci i zdobył kilkadziesiąt tysięcy polubień.

„To jest po prostu niesamowite”, „Jesteś niesamowicie utalentowany! Po prostu wow ”, „Wydaje mi się, że jestem gotowa przejechać cały kraj, abyś zrobił mi tatuaż”, „To najbardziej niesamowita iluzja optyczna, jaką kiedykolwiek widziałem”, „Coś niesamowitego! Coś absolutnie niewiarygodnego. Jak na to patrzę, to mam ochotę sprawdzić, czy to jest prawdziwe!”  – pisali pod zdjęciem zachwyceni użytkownicy.

A jak Wam się podoba to dzieło?

głowie
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram, Pixabay

Komentarze

Komentarze