Zrobiła dziecku KOLCZYK W POLICZKU! Była w szoku, że GROŻĄ JEJ śmiercią

Enedina Vance przekuła policzek swojemu dziecku. Zrobiła mu zdjęcia, na których widać kolczyk na twarzy. Wrzuciła je do sieci. Została zhejtowana.

Kiedy przyjrzymy się dokładnie zdjęciu, na którym widać uśmiechniętą dziewczynkę, zobaczymy, że na jej policzku znajduje się kolczyk.

Wiem, że będzie zachwycona! Podziękuje mi za to, gdy dorośnie, a jeżeli jej się nie spodoba, to go wyjmie. Wielka mi rzecz. To moje dziecko i będę robiła, co mi się podoba – napisała autorka zdjęcia.

Podejmuję za nią decyzje, aż osiągnie pełnoletność. To ja ją zrobiłam, więc należy do mnie! Nie potrzebuje od kogoś pozwolenia. Uważam, że tak jest lepiej, bardziej słodko i podoba mi się jej przekuty policzek. To nie jest nadużycie. Jeżeli tak by było, uczyniono by to nielegalną praktyką! – dodała.

Pod zdjęciem pojawiło się morze komentarzy. Wszystkie negatywne. Ludzie nie rozumieli jej toku myślenia i zachowania. Niektórzy nawet życzyli jej śmierci. Inni chcieli ją pobić.

Okazało się jednak, że Enedina przygotowała prowokację przy wykorzystaniu Photoshopa. Chciała wywołać dyskusję na temat tego, jak rodzice modyfikują ciała swoich dzieci. Sama jest temu przeciwna.

Jednak internauci nie zrozumieli jej przesłania. Kobieta bardzo długo musiała się tłumaczyć i borykać się z negatywnymi komentarzami oraz życzeniami śmierci.

Enedina Vance, kolczyk w policzku, kolczykowanie ciała, zła matka, hejt w internecie

Zobacz też: Pozwalała GWAŁCIĆ córki. Gdy przeżywały KOSZMAR, czekała za drzwiami NA PIENIĄDZE

Źródło: independent.co.uk
Źródło zdjęć: independent.co.uk

Komentarze

Komentarze