Związek z tym znakiem zodiaku NIE BĘDZIE TRWAŁY. Szybko zmieni cię na lepszy model

Znak zodiaku decyduje nie tylko o charakterze czy predyspozycjach. Ma wpływ również na to, które produkty spożywcze nam smakują bardziej, a które mniej. Ponadto data urodzenia może podpowiadać prawdopodobieństwo rozwodu.

Jeśli chcemy mieć udany związek małżeński, warto sprawdzić, czy osoba, z którą się wiążemy, jest spod znaku zodiaku, który ma skłonności do rozwodu ze względu na cechy charakteru. Chociaż decyzja o rozpadzie związku to wynik wielu czynników, jak podają astrolodzy, można wyróżnić znaki zodiaku, które najczęściej ją podejmują.

Zobacz też: Kiedy TO przeczytasz, DWA RAZY zastanowisz się, zanim odpowiesz “TAK”

Wodnik
Wodniki cenią niezależność. Ich zdaniem małżeństwo wiąże się z ograniczeniem wolności, dlatego niechętnie się na nie decydują.

Jeśli już to zrobią, męczą się i trudno jest im w nim wytrwać przez lata. Decyzję o rozwodzie podejmują szybko. Osoby spod tego znaku zodiaku to samotnicy.

Strzelec
Osoby spod tego znaku zodiaku nie mogą wytrwać w małżeństwie, ponieważ są impulsywne, szybko i łatwo się zakochują. Lubią zmiany. Często zmieniają partnerów. W krótkim czasie, bez przemyślenia, decydują się na ślub, a potem bez problemu i żalu się rozwodzą.

NASTĘPNA STRONA: Kolejne znaki zodiaku, które rozwodzą się najczęściej

Komentarze

Komentarze