Zwycięzca “The Voice of Poland” wziął ślub! Pochwalił się piękną żoną!

Krzysztof Iwaneczko jest zwycięzcą 6. edycji programu “The Voice of Poland”. W miniony weekend piosenkarz ożenił się ze swoją dziewczyną Pauliną. Zobaczcie ich wspólne zdjęcie ze ślubu!

Kim jest Krzysztof Iwaneczko?

Krzysztof Iwaneczko urodził się 14 czerwca 1995 w Przemyślu. To polski muzyk, wokalista, kompozytor i autor tekstów, absolwent i wykładowca wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, a także zwycięzca szóstej edycji programu The Voice of Poland (2015).

Zachwycił jurorów w “Voice”

Iwaneczko zachwycił wszystkich jurorów w programie “The Voice of Poland”, kiedy podczas “Przesłuchań w ciemno” zaśpiewał piosenkę Dawida Podsiadły “Nieznajomy”. Jego jurorką i opiekunką w show była Maria Sadowska. W zeszłym roku wydał debiutancką płytę pt. “Jestem”. Regularnie gra też koncerty i nagrywa nowe piosenki.

Czytaj też: Ubraniowa WPADKA Julii Wieniawy! Nie uwierzysz, jak się ubrała na ŚLUB!

ślub
IG

Iwaneczko wziął ślub!

W weekend piosenkarz ożenił się ze swoją partnerką Pauliną, czym pochwalił się na Instagramie publikując zdjęcie sprzed ołtarza.

“Choć czuliśmy się w tym dniu najszczęśliwsi na świecie, to wiemy, że najpiękniejsze dopiero przed nami” – napisał pod zdjęciem artysta.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami od fanów wokalisty.

“Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień”.

“Serdeczne gratulacje! Dużo wspólnego szczęścia 😊”.

“Gratulacje dużo szczęścia i miłości na nowej drodze życia” – pisali obserwatorzy Krzysztofa. 

Młodej Parze składamy najserdeczniejsze gratulacje!

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze