Zwyciężczyni „Tańca z gwiazdami” cierpiała na ANOREKSJĘ! Pokazała PRZERAŻAJĄCE zdjęcie!

Hanna Żudziewicz to 28-letnia polska tancerka reprezentująca najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Obecnie jest znana przede wszystkim z produkcji TVN „Taniec z gwiazdami”.

Celebrytka ostatnim czasie przyznała się swoim obserwującym na Instagramie do bardzo poważnego problemu, z którym kiedyś się zmagała. Zrobiła to w związku z przypadającym na  6.05 Światowym Dniem walki z anoreksją.

Tancerka na portalu społecznościowym poinformowała, że kiedyś zmagała się z anoreksją, co jednak już należy do przeszłości. Nie szczędziła też własnych przemyśleń. Możemy bowiem pod postem przeczytać:

Ocenianie innych ludzi, przychodzi większości z NAS bardzo łatwo. Szczególnie teraz w czasach mediów społecznościowych. „Przecież nic złego nie mówię, wyrażam tylko opinię,  mam prawo”. Mnie takich parę  opinii doprowadziło do paru bardzo trudnych lat.
To okropne uczucie kiedy nie możesz patrzeć na swoje odbicie w lustrze, nienawidzisz siebie i głodzisz się myśląc, że w ten sposób będziesz lepszy, bardziej akceptowany. Zaburzenia odżywiania to przede wszystkim choroba głowy. Choroba trudna i niestety dla niektórych śmiertelna.

Dodała również, że jej w walce z chorobą pomogli ludzie, którzy wokół niej się znajdowali. Dołączyła również apel do dziewcząt borykających się z anoreksją. Bowiem, jak sama stwierdziła żadna waga nie ma takiej mocy sprawczej, która poprawi samopoczucie. Najważniejsza jest zmiana myślenia, co jednak wydaje nam się bardzo trudne.

Celebrytka do poruszającego wpisu dodała swoje zdjęcie z czasu zmagania się z chorobą. Wygląda na nim przerażająco, bowiem widać bardzo wychudzoną sylwetkę, z licznie zaznaczonymi wystającymi kośćmi.

Hanna obecnie też jest bardzo szczupła, jednak nie wygląda na chorą. Życzymy jej, aby nigdy już nie wyglądała dosłownie, jak „anorektyczka”.  Mamy nadzieję, że na dobre uporała się z tą przykrą  przypadłością.

Źródło: Instagram, Hanna Żudziewicz

Zdjęcie: https:// www.i nstagram.com/hannazudziewicz/?hl=pl

Komentarze

Komentarze