Zwyciężczyni „Top Model” Zuza Kołodziejczyk zmieniła fryzurę! Tym razem wybrała… grzywkę!

Popularna modelka do niedawna ścinała włosy po to, by oddać je fundacji Rak’n’Roll. Jednak tym razem tego nie zrobiła. Wiemy dlaczego!

Zuzannie Kołodziejczyk popularność przyniósł udział w programie Top Model. Jej osoba od samego początku budziła wielkie zainteresowanie mediów, a także wiele kontrowersji. Jurorzy nie wierzyli w to, że stosunkowo niskiej dziewczynie uda się zrobić karierę w świecie modelingu. Zarzucano jej także zbyt szerokie biodra i za wysoką wagę. Po części przepowiednie te sprawdziły się. Bowiem Zuzy można na próżno szukać na wybiegach u sławnych projektantów, ale za to doskonale radzi sobie ona w Internecie jako influencerka.

Czytaj też: Chcesz zwiększyć objętość włosów? Ta fryzura Ci w tym pomoże!

U Zuzy przyszedł czas na zmiany. Teraz ma grzywkę!

Dotąd modelka mogła kojarzyć się fanom programu z dwoma rzeczami: kolczykiem w nosie i wysokim kokiem z włosami odgarniętymi do tyłu. Jednak wszystko wskazuje na to, że nadchodzi koniec pewnej ery, gdyż Zuzie ewidentnie znudził się wizerunek, który pamiętamy z show TVN.

Bowiem na swoim profilu na Instagramie Zuzanna Kołodziejczyk umieściła niedawno fotografię z salonu fryzjerskiego, na którym pochwaliła się nową fryzurą. Wyszło na jaw, że modelka zdecydowała się na ostre cięcie i postawiła na fryzurę do ramion oraz grzywkę:

Czy Zuza bez koka to nadal Zuza? 

Fryzura
Instagram

Lawina pozytywnych komentarzy

Fani wydają się być zachwyceni nowym wizerunkiem modelki, której nie szczędzą ciepłych słów:

Ale czad!

Zuzol z grzywką, o kurczę!

Ładnemu we wszystkim ładnie.

Wizyty u fryzjera w szczytnym celu

Jak dotąd Zuzanna zawsze po każdym strzyżeniu oddawała swoje włosy na rzecz fundacji Rak’n’Roll. Tym razem jednak tak się nie stało. Dlaczego? Modelka powody takiej decyzji zdradziła na swoim Instagramie:

Tym razem nie mogłam już przekazać ściętych włosów na fundację (bo były za krótkie i rozjaśnione), ale jeśli Wy planujecie zmianę i macie taką możliwość – polecam.

My przyłączamy się do apelu Zuzy i zachęcamy do współpracy z fundacją. Nasze metamorfozy zmienią wtedy nie tylko nasz wygląd, ale także czyjeś życie.

Źródło: Plotek.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze