ŻYŁA wciąż na widelcu internautów. “ZAWALIŁ SPRAWĘ koncertowo”

Od kilku dni jednym z topowych tematów w mediach internetowych jest rozpad małżeństwa Justyny i Piotra Żyły. W poniedziałek skoczek opublikował zdjęcie z Lahti, gdzie odbywa się Puchar Świata. Podpisał je: “no i elegandzko. Pomalutku znowu w dobrym kierunku” (pisownia oryginalna).

Fani gratulowali mu sukcesu. Jednak jeden z internautów zwrócił uwagę na zachowanie skoczka po oddanych skoku.

Napisał on: “A te całusy po skoku to komu wysyłasz? Mam nadzieję że to do pani Justyny. Chłopie, ratuj swoje małżeństwo póki możesz a nie stroisz głupie miny do kamery. Zostawiasz żonę i dzieci dla jakiejś #&%#&. Pomyśl co tracisz a rodzina to rzecz święta. Rzuć tą kochankę, apeluję do Ciebie Żyła!”.

Komentarz ten wywołał burzę wśród internautów. Stanęli oni w obronie sportowca. Twierdzą, że nikt nie powinien się wtrącać w życie prywatne skoczka, obarczać go winą, ponieważ sprawa między małżonkami jest niejasna, na pewno nie czarno-biała.

Mimo tych głosów autor komentarza pozostał wierny swojej opinii. “Po prostu krytykuje go w jak tchórzliwy sposób potraktował własną żonę i dzieci. Mam do tego prawo bo jest osobą publiczną. Jednocześnie współczuję tej kobiecie bo narobił jej wiele nadziei a teraz zawalił sprawę koncertowo” – napisał.

Co sądzicie o nagonce na Piotra Żyłę?

Jeśli nie znacie szczegółów skandalu obyczajowego ze skoczkiem narciarskim w roli głównej, możecie nadrobić zaległości, oglądać poniższe wideo:

Zobacz też: Piotrowi ŻYLE znudziło się bycie ojcem?! Tak wyglądają DZIECI, które opuścił

Źródło: YouTube / @Net Media TV
Źródło zdjęcia: Facebook

Komentarze

Komentarze