11-letnia dziewczynka urodziła w GDAŃSKIM SZPITALU! Została zgwałcona przez OPIEKUNA!

To niewyobrażalne! Zaledwie 11-letnia dziewczynka urodziła dziecko w jednym z gdańskich szpitali. Wiele wskazuje na to, że dziecko zostało zgwałcone przez mężczyznę, pod opieką którego się znajdowała przebywając na terenie Ukrainy.

11-latka od dłuższego czasu uskarżała się na złe samopoczucie i ból brzucha. Z pomocą matki 18 grudnia trafiła do przychodni w Skarszewach. Lekarz, który przyjął młodą pacjentkę natychmiast stwierdził zaawansowaną ciążę. Poinformowani o tym zostali również funkcjonariusze policji. 11-latka trafiła do szpitala, w którym na świat przyszło jej dziecko. Szpital wstrzymuje się od udzielania jakichkolwiek informacji o stanie zdrowia matki oraz jej dziecka.

„Przesłuchana została matka dziewczynki, która złożyła zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Będzie prowadzone śledztwo w kierunku art. 200 par. 1 Kodeksu karnego, czyli doprowadzenia do obcowania płciowego małoletniej poniżej 15. roku życia. Za ten czyn grozi od 2 do 12 lat”– powiedział w rozmowie z reporterem Polsat News Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Z zeznań matki wynika, że dziewczynka mogła zajść w ciążę na terenie Ukrainy w wyniku obcowania z mężczyzną, który miał zajmować się 11-latką.

Zobacz też: Nie do wiary! 4-latka została ZGWAŁCONA W SZPITALU

Źródło: Gazeta Wyborcza

Źródło zdjęcia: pixabay.com

Komentarze

Komentarze