Nie do wiary! 4-latka została ZGWAŁCONA W SZPITALU

Do przerażającego zdarzenia doszło na północy Indii. 4-letnia dziewczynka, która leżała w szpitalu w hinduskim mieście Lucknow została zgwałcona. Sprawa ujrzała światło dzienne, kiedy dziecko opowiedziało o traumatycznych przeżyciach swojej babci. 

Babcia dziewczynki zauważyła, że z dzieckiem dzieje się coś niepokojącego. Kiedy zapytała co się stało, 4-latka opowiedziała o napaści seksualnej, do której doszło poprzedniej nocy. Wiele wksazuje na to, że 4-latka została zgwałcona przez jednego z pracowników szpitala, a także czterech innych dorosłych mężczyzn. Dziecko przebywało wówczas na oddziale intensywnej terapii, ponieważ zostało ukąszone przez węża. Przedstawiciel policji Mahesh Srivastav ujawnił, że jeden z oprawców został już schwytany. Nadal trwają poszukiwania pozostałych mężczyzn.

Obywatele państwa są wstrząśnięci zaistniałą sytuacją. W kwietniu tego roku rząd Indii podjął decyzję o wprowadzeniu kary śmierci dla osób, które dopuszczą się gwałtu na dzieciach poniżej 12 roku życia. Wprowadzono również zaostrzenie kar dla wszystkich gwałcicieli. Rząd był zmuszony do zmiany zapisów, przez wzgląd na liczne protesty ludności. Punktem kulminacyjnym stała się śmierć 8-letniej dziewczynki, która została wcześniej brutalnie zgwałcona.

Zobacz też: ZGWAŁCIŁ 2-tygodniowe NIEMOWLĘ. Dostał 24-godzinną OCHRONĘ w więzieniu!

Źródło: rmf24.pl

Źródło zdjecia:

Komentarze

Komentarze