Dziecko i Figura

Ciąża

13-latka urodziła dziecko! Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie

ukrainka. urodziła w miejscu pracy

Do niecodziennego zdarzenia doszło jakiś czas temu w województwie podlaskim. Pod koniec lutego 13-letnia dziewczynka urodziła dziecko w szpitalu w Czarnej Białostockiej. 

Ciąża dziewczynki wyszła na jaw w dniu wypadku, który miał miejsce w okolicach Czarnej Białostockiej 5 grudnia zeszłego roku. Doszło wówczas  zderzenia samochodu osobowego z autobusem przewożącym uczniów z pobliskiej szkoły.

Dzieci, które podróżowały autobusem zostały przewiezione do białostockiego szpitala. W toku przeprowadzonych badań okazało się, że 13-letnia uczennica jest w zaawansowanej ciąży!

Prokuratura wszczęła właśnie śledztwo w tej sprawie. 

Postępowanie prowadzone jest w kierunku artykułu z kodeksu karnego, który mówi o obcowaniu płciowym z małoletnią poniżej 15. roku życia – potwierdził w rozmowie z dziennikarzami Karol Radziwonowicz, szef Prokuratury Rejonowej w Białymstoku.

13-latka urodziła córeczkę. Ojcem dziecka jest 19-latek, z którym od 2017 roku nastolatka się spotykała. Mężczyźnie, który dokonał czynności seksualnej z nieletnią grozi 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Poranny.pl

Zobacz też: Udowodniono, że popołudniowa drzemka lepsza jest niż … dieta!

Zdjęcie: pixabay
  
Wyżej