22-latka ODRĄBAŁA SOBIE RĘKĘ! Powód SZOKUJE!

Pewna 22-letnia mieszkanka Słowenii wpadła na wyjątkowo chory pomysł i odrąbała sobie rękę piłą tarczową. W jakim celu? Kobieta zrobiła to, by zdobyć odszkodowanie na kwotę ponad miliona euro – donosi ABC News.

Odcięła sobie rękę

Słowenka Julia Adlesich wpadła na pomysł, żeby odciąć sobie lewą rękę tuż nad nadgarstkiem. Świadkiem zdarzenia był jej chłopak a wydarzenie miało miejsce na początku 2019 roku. Adlesich zabrano do szpitala, w którym stwierdziła ona, że została ranna podczas piłowania gałęzi. Tuż po odcięciu sobie dłoni, 22-latka schowała ją głęboko w ziemi, aby lekarze nie zabrali ze sobą odciętej ręki do szpitala. Julia robiła wszystko, aby jej niepełnosprawność była nieodwracalna. Rok wcześniej kobieta podpisała umowy z pięcioma firmami ubezpieczeniowymi.

Zrobiła to dla pieniędzy

Dziewczyna miała otrzymać połowę ubezpieczenia od razu, a resztę – w regularnych miesięcznych ratach. Jednak prokuratura podała, że na kilka dni przed incydentem chłopak Julii przeszukiwał internet w poszukiwaniu informacji o działaniu sztucznych rąk, co było kolejnym dowodem na to, że zrobili to celowo. Na rozprawie dziewczyna oświadczyła, że ​​jest niewinna, mówiąc, że nigdy świadomie nie odcięłaby swojej ręki.

Czytaj też: Ma po 6 palców u dłoni i… osiąga dzięki temu sukcesy! Jakie?

„Nikt nie chce być kaleką. Moja młodość została zniszczona. Straciłam rękę. Tylko ja wiem, jak to się stało” – powiedziała podczas procesu.

Sąd uznał Julię za winną próby oszustwa ubezpieczeniowego i skazał ją na dwa lata więzienia, a jej chłopaka na trzy lata więzienia.

Wcześniej 66-letnia mieszkanka amerykańskiego stanu Floryda została oskarżona o zorganizowanie zabójstwa męża w celach ubezpieczeniowych. Kobieta zleciła morderstwo swojemu synowi i jego najlepszemu przyjacielowi, który wcześniej zabił jej córkę.

Źródło: ABC News

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze

Komentarze