Jako 3-latka została modelką. Jak teraz wygląda Kristina Pimenova? (FOTO)

Kristina Pimenova urodziła się 27 grudnia 2005 w Moskwie, zatem w tym roku dziewczynka skończy 15 lat.

Mimo to karierę w modelingu zaczęła bardzo dawno temu. Kristina Pimenova to córka piłkarza Ruslan Pimenov i byłej modelki Glikeriya Shirokova i już jako trzylatka została modelką.

 

Jej mama – zapewne dobrze znająca rynek modelingu – wysłała zdjęcia córki do agencji President Kids. W 2014 roku magazyn Women Daily uznał Kristinę jako najpiękniejszą dziewczynkę, a w 2015 roku mała modelka pojawiła się na okładce Vogue Kids.

 

Jak się okazuje ładny wygląd to nie jedyny atrybut Kristiny. W Moskwie Pimenova ćwiczyła gimnastykę artystyczną pod okiem Olgi Kapranowej. W 2013 roku wzięła udział w turnieju gimnastycznym w Tatarstanie organizowanym przez Alinę Kabajewę, zdobywając złoty medal w swojej grupie wiekowej.

 

Z uwagi na karierę, w 2015 roku Pimenova przeprowadziła się z matką do Kalifornii. Jak czytamy na facebooku nastoletniej modelki:

 

Po raz pierwszy zaczęła modelować, gdy miała 3 lata, gdziekolwiek poszła jej mama, ludzie mówili, jak urocza jest Kristina i radzili, żeby spróbowała modelowania.

 

kilkuletnia Kristina – https://www.facebook.com/KristinaPimenova

 

Często jednak zdarza się, że urocze maluchy, wyrastają na przeciętnych nastolatków. A jak teraz wygląda Kristina?

 

 

Jak się okazuje, Kristiny nie dotknął ten problem. Nadal jest urocza, a na wielu zdjęciach wygląda bardzo dorośle.

 

 

Jej mama postanowiła spróbować, a Kristie wkrótce zdała sobie sprawę z tego, jak dobrze się bawiła, zwłaszcza na wybiegach i pokazach mody.

 

trenowała gimnastykę artystyczną – https://www.facebook.com/KristinaPimenova

 

Od tego czasu świetnie się bawi i wciąż kocha każdą minutę!

 

wygląda bardzo dorośle – https://www.facebook.com/KristinaPimenova

 

Komentarze

Komentarze