4-latek nie miał litości dla PASAŻERKI SAMOLOTU! 'Za mną znajdują się śmierdzące stopy’

Internauci są poruszeni zabawną ripostą 4-letniego chłopca, który nie miał litości dla pasażerki samolotu. Chłopczyk bez ogródek zwrócił uwagę kobiecie, która siedziała za nim w samolocie… i trzymała bose stopy na jego podłokietniku. Użytkownicy sieci przyznali mu rację i stwierdzili, że kobieta zachowała się bardzo niekulturalnie. Koniecznie obejrzyjcie nagranie z udziałem szczerego 4-latka.

Darryl Small z Houston w Stanach Zjednoczonych postanowił zabrać swojego synka Rodneya na wycieczkę do centrum rozrywki Walta Disneya. Mężczyzna wraz z chłopcem podróżowali samolotem. W pewnym momencie doszło do nieoczekiwanej sytuacji. 4-letni Rodney był zażenowany zachowaniem innej pasażerki, postanowił więc zwrócić jej uwagę. Wszystkiemu bacznie przyglądał się ojciec malca.
Za mną znajdują się śmierdzące stopy – stwierdził głośno 4 latek, a następnie wskazał na bose stopy pasażerki lotu. Kobieta bez żadnego skrępowania trzymała nogi na podłokietniku chłopca.
Ojcu Rodneya udało się uchwycić tę sytuację, dzięki czemu została upamiętniona na nagraniu.

„Pobyt w Orlando był naprawdę udany. Ale ten mały chłopiec sprawił, że prawie umarłem ze śmiechu podczas naszego powrotu do Houston (…). Do pani, która siedziała za nami. Jeszcze raz bardzo przepraszamy” – przyznał w swoim wpisie Darryl Small.

Internauci ochoczo skomentowali filmik. Przyznali, że chłopiec miał powód, by skrytykować nieodpowiednie zachowanie obcej kobiety.

Nie powinniście przepraszać. To ludzie, którzy tak robią, wykazują się brakiem kultury. Cieszę się, że twój syn coś powiedział. Nie ma nic lepszego niż taka szczerość dziecka – napisał jeden z użytkowników Facebooka.

Komentarze

Komentarze