5 NAJLEPSZYCH prezentów na Dzień Babci i Dziadka! Sprawdź co KUPIĆ!

Dzień Babci i Dzień Dziadka zbliżają się wielkimi krokami. To już 21 i 22 stycznia! Co kupić? Jak wybrać dobry prezent? Najlepsze porady tylko na dzieckoifigura.pl!

Najlepsze prezenty to te wykonane samodzielne. Inna grupa idealnych podarków to te praktyczne.

Zobacz także: Co czytać w CIĄŻY? Monika Mrozowska poleca!

1. Laurka

Brzmi starodawnie? Wcale nie! To od pokoleń najlepszy prezent. Nawet jeśli masz 30 czy 40 lat, nie wstydź się zrobić takiej niespodzianki! Babcia i dziadek będą zachwyceni!

2. Książka

Kolejny z ponadczasowych prezentów. Dobra lektura to skarb. Nie wiesz, jaki tytuł wybrać? Rzuć okiem na biblioteczkę dziadków. Sprawdzisz, jakie gatunki lubią. Na pewno najnowszy hit z księgarni będzie dla nich nie lada gratką!

Fot. Pixabay

3. Filiżanki lub kubki

Kto z nas nie lubi pysznej i aromatycznej kawy czy herbaty? A najlepiej pić je z pięknych naczyń. A może kubek z osobistą dedykacją? Dziadkowie będą w siódmym niebie!

4. Kwiaty

Absolutny standard, jeśli chodzi o prezenty. Polecamy jednak kwiaty doniczkowe. Te będą cieszyć oko zdecydowanie dłużej niż cięte!

5. Coś słodkiego

Dobry prezent, ale uważaj! Nie każdy senior może jeść słodkie rzeczy. Upewnij się, że Twoi dziadkowie są zdrowi. Ewentualnie postaw na gorzką czekoladę. Ta jest dobra prawie dla każdego.

Podsumowanie

Bez względu na to, co kupisz, pamiętaj o życzeniach. Niech to będą własne słowa, a nie kopia z Internetu. Dziadkowie na pewno ucieszą się z życzeń, które będą nawiązywały do nich i do ich życia.

Fot. Pixabay

Komentarze

Komentarze