Co czytać w CIĄŻY? Monika Mrozowska poleca!

Monika Mrozowska ujawniła, co warto przeczytać w ciąży! Okazuje się, że to konkretny tytuł. Jaki? Co poleca aktorka?

Monika opisała wszystko w długim oświadczeniu. Książa, którą poleca, bardzo ją poruszyła! O co chodzi? O „Wdech-wydech”. To dzieło autorstwa jej znajomej.

– Taki dzień, że nic tylko… czytać książki 😂Dostałam ten tytuł od @gorskamama 💜, która jest współautorką „Wdech-wydech”. Malgosia jest miłośniczką gór, a zawodowo zajmuje się terapią, pracując z kobietami dotykiem i ruchem… Drugą współautorką jest dr Daniela Milka (ale smakowite nazwisko 🙈😍). Książka powstała z potrzeby… pomocy nam, kobietom 🙏 Przynajmniej ja to tak odbieram. Dlatego tym bardziej doceniam ten piękny gest autorek ☺️😘 „Kobiecy stres oraz to, jak reaguje ciało oraz umysł w sytuacjach skrajnych ma wpływ na WSZYSTKIE ASPEKTY ZDROWIA KOBIETY. Przewlekłe zmęczenie i wyczerpanie organizmu, zmiany hormonalne spotęgowane napięciem ciała i umysłu, niewystarczająca motywacja, by postawić SWOJE ZDROWIE NA PIERWSZYM MIEJSCU oraz brak czasu dla SIEBIE, to problemy, z jakimi kobiety zmagają się na różnych etapach swojego życia.” Ja postawiłam na siebie. Już jakiś czas temu. Dlatego łatwiej było mi przejść przez ten rok mimo WIELU perturbacji, których nie byłam w stanie przewidzieć. Podobnie jak Wy ❤️ Tylko, że mimo wszystko, ja kończę ten rok w bardzo silnym przekonaniu, że spotkało mnie dużo szczęścia i dobroci. Czy Wy, moje drogie/ kochane dziewczyny możecie to samo powiedzieć o sobie…? Jeżeli do tej pory nie zadbałyście o siebie (a NIKT nie zrobi tego lepiej, niż wy same ❤️❤️❤️) , to… JEST TO NAJLEPSZE POSTANOWIENIE NA NOWY ROK ❤️ A Tobie Małgosiu @gorskamama jeszcze raz dziękuję za super lekturę 🙏💜 Idealna na podsumowanie roku 😘😘😘😘😘😘
Foto: @karolinasynowiec_fotografia ❤️ – napisała.

Fani Moniki były zachwyceni. Dziękowali jej za polecenie tak ważnej książki! Na pewno przyda się nie tylko kobietom w ciąży! Ta lektura jest na pewno bardzo wciągająca!

Jedno jest pewne. Monika stała się ciążowym guru. Wiele osób korzysta z jej porad.

Zobacz także: Horoskop ŁÓŻKOWY na 2021 rok! Sprawdź, czy w twoim życiu będzie GORĄCO!

Co na to fani? Pojawiło się sporo komentarzy!

właśnie oglądałam rodzinę zastępcza i tam również Pani w ciąży była :))

Patrzę na te fotę i moja pierwsza myśl: ona powinna być zawsze w ciąży 😂 wyglądasz pięknie ❤️ zdrówka ✊

Piękna recenzja 💜 przeczytam

Zaintrygowała mnie Pani książką 😊Koniecznie muszę kupić i przeczytać tę propozycję 😉Mój rok 2020 był pełen wzlotów i upadków i faktycznie w tym całym rozgardiaszu zgubiłam gdzieś siebie. Mam zamiar to zmienić ale nie do końca wiem od czego zacząć. Wiem również że jak już zrobię ten pierwszy krok to będzie dobrze 😊Pięknie Pani wygląda i bardzo kwitnąco 😍Czekamy na Maluszka💗💗💗Pozdrawiam cieplutko 😘

Najlepszego dla Ciebie i brzuszka❤️😘

Zamówiłam… mam nadzieję, że w tym roku jeszcze do mnie dotrze 😊☀️ pozdrawiam 😘

Chyba muszę to przeczytać za mało czasu dla siebie mam zdecydowanie 😍😘

Wszystkiego dobrego Pani Moniko ma ten Nowy Rok

Dzień dobry, czy mogłabym zapytać skąd jest ten piękny kominowy szlafrok?
Bardzo w nim Pani ładnie!! 😍

Fot. Instagram

Monika Mrozowska jest autorką książek kulinarnych i aktorką. Widzowie kojarzą ją głównie z roli Majki w kultowym serialu „Rodzina zastępcza”. Obecnie gra m.in. w produkcji „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”.

Ma córki Karolinę i Jagodę oraz syna Józefa.

Zobacz także: TE filmy podniosą temperaturę w Twoim ŁÓŻKU! Sprawdź, co oglądać z partnerem!

Fot. Instagram

Komentarze

Komentarze