50-LETNIA (!) „dziewczyna” 19-letniego Conana Kaźmierskiego! Co o niej wiemy? (Zdjęcia)

19-letni syn Dagmary Kaźmierskiej („Królowe życia”) – Conan – jest obecnie na językach wszystkich! I nie bez powodu! Okazuje się, że nastolatek spotyka się z… 50-latką! Kim jest Adrianna Eisenbach?

Miłośniczka mody i tatuaży

Znana z 7. sezonu „Królowych życia” oraz z zamiłowania do mody i tatuaży, Adrianna Eisenbach, jest od niedawna dziewczyną Conana – syna innej bohaterki programu – Dagmary Kaźmierskiej. Mimo ogromnej różnicy wieku między nią a synem Dagmary, Adrianna bardzo przypadła do gustu mamie Conana. Czym się na co dzień zajmuje?

Czytaj też: WIADOMO JUŻ, kim jest Jacek Wójcik, przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej! To…

Conana
IG

Ma 50 lat i wychowuje dwóch synów

Adrianna zajmuje się na co dzień branżą odzieżową, a od niedawna jest bohaterką 7. edycji show TTV – „Królowe życia”. Kobieta zasłynęła dzięki swojemu ekstrawaganckiemu wyglądowi – praktycznie całe jej ciało pokrywają kolczyki i oryginalne tatuaże. Być może trudno w to uwierzyć, ale Adrianna ma już 50 (!) lat i wychowuje dwóch synów. Rodowita wrocławianka jest od niedawna w związku z niespełna 19-letnim synem Dagmary Kaźmierskiej – Conanem.

Czytaj też: MROCZNE szczegóły z życia Dagmary Kaźmierskiej! Jej były partner… ZABIŁ CZŁOWIEKA?

IG

Zyskała aprobatę Dagmary

Mimo iż Conana i Adriannę dzieli wręcz gigantyczna różnica wieku – celebrytka jest od niego starsza aż o 31 lat! – kobieta zyskała ogromną sympatię u jego równie ekstrawaganckiej mamy.

Moje dwa serduszka Kochane. TYLKO SZCZĘŚLIWY CZŁOWIEK MOŻE INNYCH OBDARZYĆ SZCZĘŚCIEM. Adrianna @adrianna_scandal_queen jest właśnie takim człowiekiem , który sprawia , że jestem roześmiana. Po prostu tylko tym , że JEST I TYM , JAKA JEST …Mój Syn pokochał ją od pierwszego momentu. Gdzie , uwierzcie mi -On nie ma tak do wielu ludzi . Jest bardzo powściągliwy i ostrożny w wyborach. Cieszę się i dziękuję Robaczku @adrianna_scandal_queen za ten dzień  @adrianna_scandal_queen @scandal_butik_wroclaw @conanbestia @krolowe_zycia_official @ttv.pl” – napisała ostatnio Dagmara na Instagramie.

Adrianna jak widać świetnie wykorzystuje swoje 5 minut sławy! Pasuje waszym zdaniem do Conana?

Czytaj też: Syn Dagmary Kaźmierskiej ZAKOCHANY! Pokazała zdjęcie z SYNOWĄ! (ŁADNA?)

ConanaConanaConana

Conana
IG

Conana

Źródło: Instagram, Pomponik

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze