50-letnia Izabela Kuna postanowiła się „zwinąć”. Zobacz, co zrobiła!

Izabela Kuna to aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Znana jest z seriali „Na Wspólnej”, „Barwy Szczęścia” czy „Singielka”.

Lista filmów, w jakich zagrała Izabela Kuna  jest bardzo długa. Aktorkę oglądać mogliśmy w „Lejdis”, „Galerianki”, czy „Śniadanie do łóżka”. W 2020 roku zagrała w filmie „Listy do M. 4” oraz produkcji „Polot”.

Nic więc dziwnego, że Iza Kuna jest osobą mocno zapracowaną, być może też zmęczoną. I to by wyjaśniało jej najnowszy wpis na instagramie.

 

Post Izy Kuny jest utrzymany w konwencji listów do siostry Teresy, jakie od jakiegoś czasu pojawiają się na profilu aktorki. Tym razem na tapetę wzięła samą siebie, Izabela bowiem poleciała na Zanzibar.

 

Isabele, ma bele! Tak się cieszę, że wyjechałaś i przestałaś chrzanić, że praca Cię rozwija. To się raz w życiu zwiń! Widzę, że nie jadłaś przez rok, żeby jakoś wyglądać. Ostatni raz widziałam cię w dwucześciowym kostiumie na koloniiach w Ustce, pamiętasz? Jak nam majtki spadły w morzu? – napisała Iza Kuna.

 

Jak widać aktorka zamiast znów pracować i się „rozwijać”, postanowiła się „zwinąć” i wypocząć. Czyżby Izabela ostatnio na wakacjach była w czasach szkolnych?

 

Zobacz też: Basia Kurdej-Szatan na Zanzibarze. „Czuję niesmak patrząc na te zdjęcia” – komentuje internautka.

 

„Tak się cieszę, że wyjechałaś i przestałaś chrzanić, że praca Cię rozwija.” – https://www.instagram.com/iza_kuna/

Komentarze

Komentarze