57-letnia (!) Demi Moore w seksownej bieliźnie na pokazie Rihanny – Savage X Fenty! “Jesteś na to ZA STARA!” – grzmi fan

Amerykańska aktorka i była modelka Demi Moore pojawiła się w kampanii reklamowej bielizny Savage X Fenty piosenkarki Rihanny. Gwiazda wzięła też udział w pokazie najnowszej kolekcji artystki. Nie wszystkim jednak przypadł do gustu występ gwiazdy. Dlaczego?

Gwiazda kampanii Rihanny

Mimo wieku, Demi Moore wciąż prezentuje się niezwykle zmysłowo. Nic dziwnego, że Rihanna zaproponowała jej udział w kampanii zaprojektowanej przez siebie linii bielizny. Demi pojawiła się na pokazie bielizny piosenkarki oraz wzięła udział w sesji. Na jednym z opublikowanych w sieci zdjęć widzimy 57-letnią aktorkę siedzącą na kanapie w otoczeniu innych, znacznie młodszych od siebie modelek. Moore wystąpiła w czarnym koronkowym body i kabaretkach. Całość uzupełniły seksowne dodatki – duże kolczyki, naszyjniki i pierścionki.

Czytaj też: Jak zamaskować odstający brzuszek? Oto kilka skutecznych trików!

pokazie
IG

pokazie
IG

Krytyka ze strony internautów

Nie wszystkim przypadła do gustu kampania z udziałem Moore. Podczas, gdy jedni internauci byli zachwyceni jej formą i ciałem, inni bardzo krytycznie wypowiedzieli się na temat zdjęć.

“Jesteś zbyt odważna, jak na swój wiek”.

„Jesteś na to za stara!”.

„Wygląda na to, że nie możesz się pogodzić ze swoim wiekiem”.

„Demi pięknie się postarzała, ale wyglądałaby znacznie lepiej, gdyby ubrała się bardziej dyskretnie”.

„Jaka szkoda! Desperacko potrzebuje uwagi. To tylko pokazuje, jaka jest nieszczęśliwa w środku”.

“Okropna, jak wiedźma” – pisali.

Zgadzacie się z ich słowami?

pokazie
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze