Wiemy jak J.Lo dba o swoją skórę. NIE UWIERZYSZ CZEGO UŻYWA!

Jennifer Lopez słynie z nienagannego i młodego wyglądu pomimo jej wieku. Wiele z nas zastanawia się, jak on to robi, że jej skóra jest tak idealna i nie ma na niej ani jednej zmarszczki. ZNAMY SEKRET JENNIFER! 

Jennifer Lopez to amerykańska aktorka, piosenkarka popowa, tancerka, projektantka mody, producentka i businesswoman. Jest znana jako filantropka, a poza tym jest najlepiej opłacaną latynoską aktorką w Hollywood. W 2011 zdobyła tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie według magazynu People, a rok później Forbes nazwał ją najbardziej wpływową gwiazdą. Jej majątek szacowany jest na 150 mln dolarów.

W jednej z ostatnich rozmów piosenkarka wyznała jak dba o cerę. O dziwo w jej rytuale nie ma miejsca na ingerencję medycyny estetycznej. To, czego używa, jest zaskakujące i każda z nas ma ten produkt w domu!

Piosenkarka poinformowała na swoim Instagramie, że rusza z nową marką kosmetyków naturalnych, która jest sygnowana jej nazwiskiem. Kosmetyki powstają tylko z produktów naturalnych, a najwięcej jest w nim… OLIWY Z OLIWEK! Jennifer dzięki niej dba o swoją skórę i ma nadzieję, że nigdy nie będzie musiała „iść pod strzykawkę”.

Nigdy nie miałam botoksu. Nie jestem tego typu osobą. Nie mam nic przeciwko ludziom, którzy to robią, ale to nie dla mnie. Bardziej interesuje mnie naturalne podejście do pielęgnacji skóry. Chcę, aby moje produkty działały. Ma być w nich kwas hialuronowy. Pragnę tworzyć rzeczy, które działają, aby nie musieć w pewnym momencie iść pod igłę. Nie mówię, że pewnego dnia tego nie zrobię, ale dotąd jeszcze tego nie zrobiłam.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

51-latka stosuje oliwę z oliwek oraz krem przeciwsłoneczny, który ma świetne właściwości witalne. Dzięki tym dwóm produktom ma nieskazitelnie gładką i napiętą skórę.

Czy rzeczywiście J.Lo nigdy nie korzystała z zabiegów medycyny estetycznej? Piosenkarka stanowczo mówi „nie”, a my mamy nadzieję, że jeszcze długo jej idealny wygląd będzie jej wizytówką.

Źródło: Instagram.com

Zobacz także: Nie uwierzysz jak zmieniła się JOLA RUTOWICZ! TO JUŻ NIE TA SAMA OSOBA!

Komentarze

Komentarze