7-letnia CÓRKA Beyonce niesamowicie TAŃCZY! Zobacz, JAK robi to ta MAŁA?! (VIDEO)

Córka Beyonce (własc. Beyoncé Giselle Knowles-Carter)  i Jay-Z (własc. Shawn Corey Carter ) też ma rozbudowane nazwisko i nazywa się Blue Ivy Carter.

Jak to się mówi „jaka matka, taka córka” i to powiedzenie sprawdza się w przypadku małej Blue (ur. 7 stycznia 2012). W końcu mama to piosenkarka i tancerka, a tata to raper, więc także ich córka ma ciągotki muzyczne.

W sieci można znaleźć filmiki, gdzie Blue śpiewa (na przykład tutaj) jednak większą uwagę zwraca to jak córka Beyonce tańczy. Na filmiku, jakie zostało zamieszczone na instagramie Blue Ivy Carter – gdzie dziewczynka ma już ponad 150 tys. obserwujących – widzimy amatorskie nagranie z jakiegoś występu. Prawdopodobnie jest to pokaz ze szkoły tańca, gdzie chodzi Blue.

Czytaj także: Dziewczynka zachwyciła widownię i wzruszyła JURORKĘ DO ŁEZ! Posłuchaj NIESAMOWITEGO WYKONANIA

 

Na scenie jest kilkanaścioro dzieci, które lepiej lub gorzej radzą sobie z układem choreograficznym. I na tym tle pojawia się Blue, która – widać to wyraźnie – całą sobą czuje rytm muzyki i prawidłowo wykonuje wszystkie taneczne ruchy.

Zapewne predyspozycje taneczne i muzyczne odziedziczyła po rodzicach. Pewnie wkrótce można się spodziewać jeszcze bardziej profesjonalnych występów córki Beyonce i Jay-Z. A nagranie ze wspomnianego występu prezentujemy poniżej.

 

View this post on Instagram

BLUE KILLLING IT

A post shared by Blue Ivy Carter (@blueivy.carter) on

fot. instagram.com/blueivy.carter/

Komentarze

Komentarze