Adam Małysz się nie poddaje! „Nie mogę i nie chcę się załamywać”

Kilka dni temu Adam Małysz poinformował, że jest chory na koronawirusa.

Słynny skoczek był mocno zaangażowany z walkę z Covid-19. Teraz niestety okazało się, że i sam Adam Małysz – obecnie dyrektor koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim – został zarażony. Napisał wtedy:

 

Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa. Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia.

(…) Piszę o zarażeniu również tutaj, by chronić innych i ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. To ważne, by wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ostatnich dniach, przebadali się i podjęli niezbędne w takich okolicznościach środki ostrożności.

Jak wiecie, przestrzegam zasad bezpieczeństwa, ale okazuje się, że to nie wystarcza. Niech ta sytuacja będzie i dla Was przestrogą – dbajcie o siebie i uważajcie.

 

Łatwo się domyślić, że dla osoby aktywnej, przymusowa izolacja jest bardzo trudna. Szczególnie jeśli sam skoczek czuje się dobrze, to chorowanie w zamknięciu na pewno jest ciężkie. Dlatego już teraz Adam Małysz ratuje się wspomnieniami, które mają podnieść go na duchu. Skoczek pisze o załamaniu:

 

Ten okres jest dla mnie dość ciężki, ale nie mogę i nie chcę się załamywać.

 

I wspomina frajdę, jaką daje mu jazda na quadzie:

 

Znalazłem swoje stare zdjęcie na quadzie i postanowiłem się nim dziś z wami podzielić. Jakoś napawa mnie ono optymizmem. Jazda na quadzie sprawia mi ogromną frajdę 😁 A wy co lubicie robić w wolnym czasie ? Pozdrawiam was i życzę dużo zdrowia ! Uważajcie na siebie 🙂

 

Polecamy: Szok! To na TO była chora córka Kasi Kowalskiej!

 

Adam Małysz wspomina dobre chwile – https://www.instagram.com/adammalyszofficial/

 

Pod wpisem Adama Małysza znalazło się wiele pomysłów na spędzanie wolnego czasu – od śpiewania czy biegania z psem, a jeździe na motocyklu skończywszy. Przede wszystkim jednak fani skoczka życzyli mu zdrowia i siły:

 

W wolnym czasie przyjeżdżam z rodziną do Wisły ;-). Dużo siły i szybkiego powrotu do zdrowia Mistrzu! 🤜🤛

 

Szybkiego powrotu do zdrowia, będzie dobrze.

 

Dasz radę, dużo zdrówka 💪

 

 

Dołączamy się do życzeń 🙂

 

 

fot./źródło: https://www.instagram.com/adammalyszofficial/

Komentarze

Komentarze