Adam Małysz. Ważna informacja na temat stanu zdrowia skoczka!

22 czerwca 2020 r. Adam Małysz poinformował o swojej chorobie, którą skoczek był bardzo przygnębiony.

Wówczas Małysz napisał:

 

Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach miała pozytywny wynik testu na Covid-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa.

 

W ciągu kolejnych dwóch tygodniach słynny skoczek a obecnie dyrektor koordynatora ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim zamieścił tylko jeden wpis. I był to post, którym sam siebie chciał podnieść na duchu. Chodziło o zdjęcie na quadzie.

 

Ten okres jest dla mnie dość ciężki, ale nie mogę i nie chcę się załamywać. Znalazłem swoje stare zdjęcie na quadzie i postanowiłem się nim dziś z wami podzielić. Jakoś napawa mnie ono optymizmem. Jazda na quadzie sprawia mi ogromną frajdę 😁 – https://www.instagram.com/adammalyszofficial/

 

Jednak poza tym jednym wpisem, Adam Małysz nie informował o swoim stanie zdrowia. Dopiero teraz pojawiła się ważna informacja! Skoczek wyzdrowiał!

 

Witajcie po dłuższej przerwie. Z radością mogę Wam przekazać, że moja kwarantanna dobiega końca. Testy wykazały, że jestem zdrowy. Mogę wrócić do normalnego funkcjonowania oraz pracy, co bardzo mnie cieszy.

 

Prz okazji Adam Małysz przestrzega:

 

Jednocześnie pamiętajcie – epidemia wcale się nie skończyła i ciągle trzeba na siebie uważać.

 

Polecamy: Gwiazdor TTV schudł 140 kg. Wiemy, JAK tego dokonał! (FOTO)
.

Komentarze

Komentarze