Agata Rubik, jakiej nie znacie! Pokazała PÓŁNAGIE POŚLADKI!

Agata Rubik wrzuciła do sieci bardzo odważne zdjęcie, na którym widzimy, jak pręży pośladki. Seksowna?

Żona Piotra Rubika

Agata Rubik (z domu Paskudzka) to była Miss i żona słynnego polskiego kompozytora Piotra Rubika. Mimo iż na co dzień wychowuje dwie córeczki – Helenę i Alicję, bardzo aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Ostatnio była modelka wrzuciła do sieci bardzo odważne zdjęcie, na którym widzimy, jak…

Czytaj też: Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała NAGIE POŚLADKI! Fani w szoku!

pośladki
IG

Pręży pośladki

Na opublikowanej w sieci fotce widzimy, jak Agata pręży pośladki ubrana w skąpe czarne bikini. Zdjęcie, jak się okazuje, wcale nie jest nowe.

„W związku z #sentymentalnasobota przeglądałam stare albumy i trafiłam na to zdjęcie. Ponoć na Instagramie najlepiej rozchodzą się „gole tyłki”. Jaka ja tutaj młodziutka i niedoświadczona!” – napisała w sieci.

„Na moim profilu pokazuję to, na co w danej chwili mam ochotę. Nie jest to konto przemyślane od A do Z, ale za to jest to tylko moja przestrzeń, którą się chętnie z Wami dzielę. Daje mi to dużo radości, dodatkowo pozwala mi się rozwijać. Jeszcze kilka miesięcy temu nie wyobrażałam sobie, żeby nagrywać dla Was „mówione” relacje. Z wieloma z Was mam wirtualny, regularny kontakt. Staram się być aktywna, pomocna, uczynna, empatyczna. Nie oczekuję tego samego w zamian, choć świat byłby piękny i cudowny, gdyby każdy podchodził do drugiego człowieka z szacunkiem i miłością. Jednak życie nie jest idealne, wiec powróćmy do tyłka. Pamiętajcie jedno – najważniejsze, żeby był twardy!” – dodała.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów zachwyconych krągłościami Agaty. Na Was też zrobiła takie wrażenie?

pośladki
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze