Agata RUBIK zdradziła swój SPOSÓB na PIĘKNE WŁOSY! Nie zgadniesz, JAKIE kosmetyki stosuje AGATA?!

Agata Rubik ma piękne, długie włosy, które wzbudzają zachwyt internautów.

Na co dzień Agata (32 l.) prezentuje bardzo naturalny look. Dawna miss nadal zachowuje zgrabną sylwetkę, ale ubiera się swobodnie. Co więcej, zazwyczaj żona Piotra Rubika jest bez makijażu, bądź też ma tak zwany „make up no make up” , czyli malowanie w taki sposób, jakby go nie było.

Podobnie jest z włosami. Z rzadka Agata ma spięte włosy, jeszcze rzadziej ufryzowane. A nawet jeśli Rubik robiła coś z włosami, to jest to wyprostowanie. Jak zatem dawna miss pielęgnuje swoje włosy, że może z dumą nosić je rozpuszczone? Na prośbę fanów zdradziła na instagramie – jak pisze:

 

„Dostaję od Was bardzo dużo wiadomości z pytaniem o moje włosy (serio)🙉. Bardzo mi miło, że większości tak się podobają ☺️, jeżeli mam być szczera to i ja uważam, że moje włosy to mój duży atut 😁. Od razu zaznaczam- nie będzie to żaden post sponsorowany ani sensacyjny (przepraszam wszystkich niezainteresowanych tematem moich włosów 😉😜)”

 

W czym zatem tkwi sekret pięknych włosów Agaty? Jakie kosmetyki stosuje?

 

„Tak więc – poza jedynym razem, kiedy to w 2005 roku podczas przygotowań do finału Miss Polonia został mi zaproponowany rudy kolor, nie farbowałam i nie farbuję włosów. Co do pielęgnacji- nie stosuję żadnych magicznych sztuczek. Myję głowę tylko naturalnymi szamponami, nakładam odżywkę/maskę/balsam/cokolwiek co ułatwi rozczesywanie i na tym koniec. Zazwyczaj nawet nie suszę.”

Czytaj także: Urodziny Piotra RUBIKA! Zgadnij, ILE LAT ma KOMPOZYTOR? (FOTO)

 

Jak widać żona Rubika nie wydaje fortuny na kosmetyki do włosów. A jak jest z fryzjerem?

 

„Słaba ze mnie również klientka salonów fryzjerskich, które odwiedzam raz na pół roku, bądź rzadziej i nie robię tego w zgodzie z kalendarzem księżycowym 🙈. Nie lubię kombinować ze swoim wyglądem, co mam nadzieję widać, być może w tym tkwi sekret? 😉”

 

I bingo! Może to właśnie w naturalności jest clue dla wszystkich kobiet, które też chciałby mieć zdrowe, długie włosy? Może warto naśladować Agatę i postawić na proste kosmetyki bez eksperymentów?

Czytaj także: To ONA zachwyciła fotografów na Festiwalu Filmowym w Gdyni! Zobacz ZDJĘCIA!

https://www.instagram.com/p/B2etDn1o9w_/?igshid=1fyy2r3f7p6l8

fot. instagram.com/agata_rubik/

Komentarze

Komentarze