Agnieszka Kaczorowska URODZIŁA! Pokazała zdjęcia z maluszkiem

Agnieszka Kaczorowska już urodziła! Wraz ze swoim mężem, Maciejem Pelą, powitali na świecie swoja drugą córeczkę. Aktorka pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z maluszkiem. Napisała też, jak przebiegł poród.

Agnieszka Kaczorowska miała termin porodu wyznaczony na przełom lipca i sierpnia. Wszystko wskazuje na to, że urodziła w terminie, ponieważ mamy obecnie ostatnie dni lipca. Agnieszka urodziła w Centrum Porodów Naturalnych w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny. Na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciami z noworodkiem. Zobacz, jak aktorka po porodzie promienieje ze szczęścia!

 

„Trzymam w rękach kolejny CUD ŻYCIA❗️”– napisała Agnieszka Kaczorowska

 

Źródło: www.instagram.com/agakaczor/

 

Jak przebiegł poród?

Agnieszka Kaczorowska zamieściła na swoim Instagramie dość obszerny wpis na temat swojego porodu. Przebieg porodu najlepiej opisują słowa aktorki:

 

„To było coś niesamowitego i błyskawicznego! Za mną kompletnie inny poród niż 2 lata temu… taki wymarzony, upragniony. Taki poród po którym czuję się heroską!”– napisała Agnieszka.

 

„Natura jest niesamowita. A kobieta jest siłą!”– dodała z podekscytowaniem.

 

Agnieszka w swoim wpisie na Instagramie podkreśliła także, jak wspaniale przy porodzie spisał się jej mąż.

 

„Po raz kolejny przekonałam się, że mój mąż to moja druga połowa.❤️❤️ W porodzie również! Urodziliśmy Gabi razem i to było przepiękne przeżycie!”– napisała rozczulona aktorka.

 

Źródło: www.instagram.com/agakaczor/

 

Nie zabrakło także podziękowań dla położnej za cudowną opiekę w trakcie ciąży, jak również dla personelu szpitala za wspaniała opiekę w trakcie porodu.

 

„Dziękuję całemu Personelowi oraz Dyrekcji Szpitala za opiekę w iście domowej atmosferze”– pisze Agnieszka Kaczorowska na swoim Instagramie.

 

Agnieszka Kaczorowska po porodzie promienieje, a z jej postu bije niesamowita radość i spełnienie.

 

„Czuję się niewiarygodnie spełniona i szczęśliwa zaczynając kolejny rozdział naszej Pelakowej rodzinki… już z Gabi na pokładzie.”– wyznała Agnieszka na końcu swojego wpisu.

 

Pod postem oczywiście posypały się gratulacje oraz słowa uznania. Internautki są zachwycone pozytywną energią aktorki, a także jej wyglądem tuż po porodzie.

A Wam jak się podoba?

 

ZOBACZ TEŻ: Klaudia Halejcio pokazała POKÓJ DLA DZIECKA!

 

Źródło: www.instagram.com/agakaczor/

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Komentarze